• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co budete kupovat mužovi k Vánocům? Tipy

18. listopadu 2013 
Náhodou já se na sexy fotky v prádle chystám, ale počkám si na čtyřicítku až bude dceři kolem osmnácti a budou vystavené v celém bytě.I kdyby si pak mladá přivedla na tajnačku borce, tak si umíte představit něco asexuálnějšího než potenciální herdek tchýni v podprsence a punčoškách vyvalenou na otomanu??Já tedy ne :grinning: , antikoncepční účinek zaručen dámy :wink: .
16. lis 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucenek no já měla na mysli nějaký ten aktík :wink:
16. lis 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Jdi do toho, mladá a hezká jsi a vše se dá nafotit vkusně :wink:
16. lis 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurital dá, ale já se stydím, neznám nikoho, kdo by to nafotil a taky já chtěla do ložnice společný akt, takže bych musela ukecat i chlapa. no a vzhledem k naší situaci by to byly momentálně vyhozené peníze. ale i tak moc díky za povzbuzení. však já tu slintám nad každou, co tady ukáže výsledek a tiše závidím :slight_smile:
16. lis 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak akt je super nápad, akorát teda nevím jak by na to koukal přítel. Úplně slyším ten humbuk,před kým jsem se to svlékla a jeho fantazie by nekladla mezí v tom,jak se to focení odehrávalo. Asi by se to v něm mlelo,radost z hezké fotky a pochyby. Mám už doma takové pěkné fotky,nahaté,ale přitom není nic vidět,velmi decentní a jsou z doby,kdy jsme spolu jetšě nebyli a dodatečně nad tím dost dlouho přemýšlel.
16. lis 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jo společný akt je krásný,to mám moc ráda.. To mě teď napadlo.. Takový Saudek,od toho bych se nechala nafotit i kdyby trakaře padaly :grinning:
16. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jj, tak přesně takto smýšlející chlapa mám doma :grinning: :frowning2:
tak to my od saudka určitě ne :grinning: přítel je na něj alergickej
16. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou já bych něco od Saudka také mohla.Holky uděláme hromadný akt, to by ty naše muže už snad konečně mohlo potěšit, ne? :grinning:
16. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Hmm,tak ten můj v tom trošku plave a když bych mu domů přinesla nějakou fotku,kde nebudu já,tak mu bude asi celkem jedno od koho je. Je pravý opak mě. Nicméně, já nejsem žádný tintítko a líbí se mi jakým stylem Saudek fotí ty barokní tvary. :grinning:

@laurital to by asi koukal :D Takových ženských pohromadě,jako je tady na koníku ještě asi neviděl..
16. lis 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka což o to, my nemáme nic proti jeho výtvorům, ale on jako člověk nám prostě nesedí. je fakt, že barokní tvary se musí umět nafotit.
16. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea A tak to souhlasím,že jako osobnost není uplně zrovna můj šálek kávy.. Ale co no.. Umělec :grinning:
16. lis 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blahova_andrea vygoogli si Petru Ibrahim..na FB :slight_smile:
16. lis 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já FB nemám, ale Praha nebo Ostrava? ee
16. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tak hledej brňačku...ale tam přehled nemám kdo je fakt dobrej a umí to
16. lis 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja dala Školu smyku... úspěch to mělo obrovský, dodnes to každýmu chválí
bylo to teda finančně na hranici, co jsem chtěla vydat, ale zase je to i "užitečný" dárek, tak jsem do toho šla
16. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja si na sebe usila bic,dostane GTA5,to ho od PC nedostanu:wink: jeste ze mam kone v mobilu:wink:
16. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamino jo to jsem taky kupovala, na playstation :slight_smile: úplně stejnou hru.
16. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni78 Ta je super, má strašně moc hratelných hodin...ale jak říkám, mám obavu, že teď už přítele neuvidím vůbec :slight_smile:
16. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak já nikoho momentálně hledat nebudu, protože to není aktuální :wink: to spíš teď sestra shání svatební focení a to je aktuálnější :grinning:
16. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu kupovat poslední dílo jeho oblíbeného spisovatele:slight_smile: Miluje knihy a tímto ho absolutně nadchnu:slight_smile:
16. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrusew to ti závidím. ten můj vůbec nečte. i blbé pohádky dětem čtu jedině já. myslím si, že když chlap čte, tak je o dárek skoro vždy postaráno :wink:
16. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Já jsem vystudovaný historik a bohemista, já ocením knihu, ale třeba můj IT také bohužel nečte a když už on má potřebu mi něco odbornějšího koupit tak musím dělat, že jsem to nečetla..
Loni jsem dostala vydání Dějin třetí říše z roku 1978 v němčině, u nás unikát a já nemám to srdce mu říct, že jsem to četla.
16. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@laurital Budu mu kupovat V jedné osobě od Johna Irwinga :slight_smile: Tu ještě nemá a nečetl:slight_smile: Nakonec si ji přečtu i já, styl jeho psaní je mi velmi blízký:slight_smile:
16. lis 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea to máš pravdu a zvlášť když jeho oblíbený spisovatel žije a stále tvoří:slight_smile:
16. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrusew Kup něco i mně :rolling_eyes: , máš fakt skvělý vkus a byla bych potěšená.
16. lis 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurital děkuji za pochvalu. První jeho knihu jsem přečetla v 17ti letech a byl to Svět podle Garpa, přečetla jsem ji za dva dny jedním dechem. Prostě mě uchvátil a vždycky po něm velice ráda sáhnu. Knížku mi tehdy donesl můj muž do nemocnice :slight_smile:
16. lis 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrusew A věříš, že na Garpa jsem myslela?On je skvělý prozaik i fabulátor.
16. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurital Garpem si mě získal, od té doby máme doma malou sbírku jeho děl:slight_smile: Stále ne všechny, tak mám pořád co kupovat:slight_smile: (máme Pravidla moštárny, Syn cirkusu, dokud tě nenajdu, Rok vdovou, Pokus o záchranu čuňáka Sneeda, Pitná kůra, poslední noc na klikaté řece, manželství do 158liber)
16. lis 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek