Dárek k výročí svatby. Máte nápad?

24. únor 2024

Holky prosím poradíte mi potřebovala bych dárek k výročí pro manžela, chtěla jsem wellness, ale to teď není možné a parfém dostal nedávno protože mu došel 🤭 Mé nápady jsou vyčerpány, poradíte mi prosím?

zuzkasim
24. únor 2024

Lístky do divadla, kurz tanečních, pozvání na stejk do restaurace...

anetka1701
24. únor 2024

Výročí = spolecnej výlet no 😅 i když nejde welness, tak hory výlet, nebo klidně dražší kino, divadlo a večeře...

pavicka
24. únor 2024

Ocenil by nejaky zazitek?
Let balonem, skok padakem, pilotem formule, letadla?
Darkovy kos? Jidlo, piti, alkohol, uzeniny? 🙃

prejeta_zaba
24. únor 2024

Snažím se inspirovat názvem výročí - papírová, dřevěná, zlatá etc. Dávám něco typického nebo společného pro náš vztah (např. na dřevěnou jsem pořídila dřevěný betlém, ke kterému bychom rádi časem s dětmi vyráběli figurky - do té doby jsme žádný neměli), na papírovou jsem nám vyrobila takový interaktivní deník s různými společnými zážitky. Pokud mě zrovna k danému výročí nic osobitého nenapadá, uděláme si pěkný den/večer, klidně i jen doma - zdaleka ne vždy je možnost všeho nechat a odjet na welness, i o tom přece vztah je. Tím chci říct, že než dávat na sílu nějaký komerční dar typu peněženka nebo skok padákem...jakože proč k výročí, co to má společného s vaším vztahem? 🤷‍♀️...to radši nic a udělat si pěkný večer doma v obýváku.

veroniquecz
24. únor 2024

My jedeme podle roku. Každý rok má svůj název - papírová, bavlnena, dřevěná… svatba. A podle toho jedeme 🙂)