Dárek ke kulatým narozeninám. Máte tip na něco originálního?

martzulik
29. črc 2019

Holky prosím o radu, tchyně bude mít kulaté narozeniny a já vůbec nevím co bych ji měla dát. Je fakt úžasná a má skoro všechno a peníze ji dávat nechci a určitě se budou všichni přehánět s nějakými super dárky. Poradíte mi něco originálního? Manžel ji chce dát sekačku, ale to se mi moc nelíbí 😅

kittyy17
29. črc 2019

poukaz na masáž, víkendovou dovolenou

martzulik
autor
29. črc 2019

@kittyy17 to jsme jim dávala na vánoce a ještě teď nevyužili... 😅 🤔

kittyy17
29. črc 2019

poukaz na ruční mytí auta včetně interiéru

martzulik
autor
29. črc 2019

@kittyy17 autem jezdí jenom tchán a já sháním něco pro tchyni 😊, ale nápad je to dobrý.

pipi_puncocha
29. črc 2019

My většinou tchyni kupujeme nějaké lístky na kulturu (koncert, divadlo...) do Prahy nebo jinam, že to je spojeno i s výletem. Ke kulatinám by byl fajn i pugét růží (babička dostala k sedmdesátinám 70 růží a má je usušené a měla velkou radost). Pak jestli to už někdo nedělá nějaké vzpomínkové album fotek - nebo takové to jak je to dnes populární, že se lidé na fotce vyfotí stejně jako na fotce kdy byli děti atd.

kittyy17
29. črc 2019

@martzulik můžete se složit celá rodina na elektrokolo, nebo něco jiného drazsiho

zelenaesmolda
29. črc 2019

@martzulik
tak sekacka je opravdu hloupy napad
co nejaky vylet?pobyt?wellness,lazne?

iulia
29. črc 2019

@kittyy17 To elektrokolo je fakt super nápad!

iulia
29. črc 2019

A zaleží, jaké má zájmy a taky, jak reaguje na překvapení. Moje mamka a tchanovci jsou konzervativní, překvapení jako např. let balónem apod.. Vůbec! Ale mají radi koncerty a termály - tak vybereme prodloužený víkend v lázních nebo lístky na koncerty.

zelenaesmolda
29. črc 2019

@kittyy17
tak pochybuju,ze poukaz na myti auta by tchyni udelal radost :D

martzulik
autor
29. črc 2019

Tak elektrokolo by určitě neprošlo tchyni bude letos 70. 🤔😅

cuuza
29. črc 2019

Šperk, hodinky, houpací křeslo, kávovar, víkend v Římě?

mandala
29. črc 2019

Fotoaparát na vnoučata...😁

bayt
29. črc 2019

@martzulik A jak ti máme poradit, když ji neznáme? Jaké má zájmy, co dělám ve volném čase, co ji baví...?

kittyy17
29. črc 2019

@zelenaesmolda tak třeba moje tchýně je sama bez manžela, má řidičák, auto, a jezdí s ním velmi často a dost si to autíčko leští...

@martzulik k 70. narozeninám většina lidí chce už jenom lásku rodiny... takže fotoalbum s vnoučaty, společná dovolená

zelenaesmolda
29. črc 2019

@kittyy17
dobre ale i tak poukaz na rucni myti opravdu neni vhodny darek ke kulatym narozeninam

lolam10
29. črc 2019

@zelenaesmolda a jaký máte nápad vy?abychom vám taky mohli napsat jak je to příšerný nápad,asi to bude zábavné když vás tak pozoruju🙂

zelenaesmolda
29. črc 2019

@lolam10
prectete si diskuzi jeste jednou,uz jsem navrh napsala

xxx3d
29. črc 2019

Společné focení, nebo namalovanej obraz podle fotografie s vnučkou.
Ono se to blbě radí, když neznáme zájmy, a kondici 🙂

bayt
29. črc 2019

@kittyy17 Babičkám a dědečkům jsme obvykle dali nějaký ten poukaz na dovolenou, lázně, wellness a podobně. To je těžké, když zakladatelka píše, že toto dostali a nevyužili. Možná to opravdu udělat víc jako společně strávenou dovolenou, společný čas...

daniopl
4. zář 2019

Řešila jsem nedávno, koupili jsme velkou nádhernou kytici i s doručením na adresu z Flora-online.cz. Bylo to zas něco jiného a doručení domů perfektní.

martzulik
autor
5. zář 2019

Tak jsme ji nakonec koupili tandemový seskok, byla z toho moc nadšená a už se těší

evalukanova
22. led 2020
Uživatel evalukanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evalukanova.

Zdravím,
Chtěla bych se podělit o mojí zkušenost. Minulý rok sem zařídila rodinnou oslavu, kam se objednala firmu vrontheroad. Zajímá se o virtuální hry. Celý večer bylo o zábavu postaráno, všichni se zasmáli a máme krásný vzpomínky. Doporočuju! 🙂