evalukanova
Uživatel evalukanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evalukanova.
evalukanova
27. únor 2020

Ahoj,
Mam pro vas skvely typ na oslavu. Minuly rok sem objednala memu manzelovi firmu vrontheroad. Zabyva se virtualni zabavou a prijede az k vam. Za me to byl paradni vecer😎

evalukanova
19. únor 2020

Ahoj,
V nasi rodine se deskove hry uz nehraji a od te doby, nez sme poznali vrontheroad. Je to firma ktera se zajima o virtualni hry, prijede k vam a celou dobu se o vas stara. My sme stalym klientem a doporucujeme ji!🙂

evalukanova
14. únor 2020

Ahoj,
Ja jsem svymu synovi koupila detske pribory od berghoff a krasne s nima ji a maji i krasny potisk,takže o zabavu je postarano. Doporucuju!😎

evalukanova
27. led 2020

Ahoj,
Chtěla bych se s vami podělit o mojí zkušenost s rodinou oslavou. V létě sem obednala firmu vrontheroad, která se zabývá o virtuální hry. Celý večer se o nás starali, všichni se nasmáli a díky ním máme krásný vzpomínky!😍 takže jenom a jenom doporučuju!

evalukanova
22. led 2020

Zdravím,
Chtěla bych se podělit o mojí zkušenost. Minulý rok sem zařídila rodinnou oslavu, kam se objednala firmu vrontheroad. Zajímá se o virtuální hry. Celý večer bylo o zábavu postaráno, všichni se zasmáli a máme krásný vzpomínky. Doporočuju! 🙂

evalukanova
13. led 2020

Zdravím,
Já jsem to letos vyřešila tím, že sem objednala firmu vrontheroad, která má na starost virtuální hry, přijede k vám a vy máte o zábavu postarano, milý a přátelský přístup. Doporucila bych to spíše 15 a víš, přeci jenom malý děti z toho moc nebudou uchvácený. 😍

evalukanova
16. pro 2019

Moje kamoska si barvi hennou a je s ni velice spokojena, je skoda ze nemaji vic odstinu..😍

evalukanova
16. pro 2019

Ahoj, ja doporocuji monopoly 1. Cela rodina byla spokojena a my sme meli o vecer postarano. 👍😂

evalukanova
16. pro 2019

Myslim si ze za ty penize se da sehnat lepsi. Vareni v nem byl zdlouhavé a co se tyce materialu tak katastrofa. Ja mam tenhle: https://www.berghoff.cz/produkt/hrnec-gem-s-poklici-16cm-sedy/ A jsem s nim spokojena 🙂

evalukanova
12. pro 2019

Ja s nim nejsem spokojena, uz 2 roky kupuji nadobi pouze od berghoff. Maji kvalitni a hlavne se s nimi vari fakt dobre. Za me👍

evalukanova
4. pro 2019

Ja mohu doporucit hrnce na indukci od berghof. Cela moje rodina je velice spokojena.😍

evalukanova
28. lis 2019

Ja jsem svymu synovi kupovala vzdy plastove ale po zkusenostech volim pouze kovove pribory, ano sou tezsi ale zase ma aspon vetsi silu v rukach😉 obednavam pouze z berghof.