Nádobí na indukci, prosím o tipy

stepanka17
26. čer 2014

Holky, prosím o tipy na nádobí na indukci. Pořizujeme indukční desku, tudíž musím vymenit nádobí..co mi doporučíte za znacku? Víte o nějaké slevové akci, případne? Děkuji

1kacaba1
26. čer 2014

Já doporučuji Tescomu. Kvalita za rozumnou cenu.

hadriena
26. čer 2014

Nádobí pro indukci nemusí být speciální, potřebuje mít jen feromagnetické dno. Koukej spíš po nerezu - Tefal, nebo Tescoma. Nerezové nádobí je odolné a dlouho vydrží, dá se prdnout do myčky, ale hůře se udržuje (ikdyž na dlouhé podzimní večery s drátěnkou si jedna rychle zvykne). Kromě tloušťky je dobré taky koukat na to, zda má dno sendvičové uspořádání.

artee01
26. čer 2014

Já používám hrnce z Ikei a naprostá spokojenost http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/3010...

castava
26. čer 2014

Ze začátku jsme měli jen smalt, protože jsme neměli peníze na to abychom si koupili nerez. Časem jsme si dokoupili sadu hrnců od Tescomy ta řada se jmenuje Tulip a jsme maximálně spokojeni. Bylo nám líto vyhodit ty smaltové hrnce a tak používáme obě sady ale nerez je nerez.

stepanka17
autor
30. čer 2014

moc dekuju za tipy 🙂 Tescoma mě zaujala.

evalukanova
4. pro 2019
Uživatel evalukanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evalukanova.

Ja mohu doporucit hrnce na indukci od berghof. Cela moje rodina je velice spokojena.😍

zelenaesmolda
4. pro 2019

@stepanka17
ja muzu doporucit hrnce znacky circulon.
jinak nadobi menit nemusis,prodavaji se na to varne desky,ktere das pod hrnec.

evalukanova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz