Dárek pro 4letou holčičku. Máte tip?

alex97
31. srp 2023

Nějaký typ co koupit neteři? Permanentky nee v loni jsme kupovali do zoo a stejně jeli jen jednou ..Ona taky všechno má 😬 Tak je to těžší ale určitě za typ budu ráda 😇

exbordelar
31. srp 2023

@alex97 co jizdu na ponikovi?

klokanka31
31. srp 2023

@alex97 Předplatné na časopis?

goovana
31. srp 2023

@alex97 předplatné csdopisu, nějaká kreativní sada třeba malovani na kamínky nebo hrnečky

alex97
autor
31. srp 2023

@exbordelar to jsme ji zaplatili jednou a hrůza brečela a nechtěla

alex97
autor
31. srp 2023

@goovana tu teď dostala od nás k svátku

alex97
autor
31. srp 2023

@klokanka31 A jaky by jste doporučila?

klokanka31
31. srp 2023

@alex97 U nás nejvíc frčí hvězdička, čtyřlístek mini, šikulka.

prejeta_zaba
31. srp 2023

Něco do sady, co už mají. Evidentně se úplně netrefuješ, tak se prostě zeptej - "hodí se vám Lego, Seva, doplňky pro panenku..."? Takové to "všecko mají, vezmu jim, co mě zrovna napadne" je dost na nic, abych byla upřímná. 😝

alex97
autor
31. srp 2023

@prejeta_zaba odpověď nic nechceme vše má...Ale když mala dostane darky od jich tak je mi to blbý..

zuzangel
31. srp 2023

Vzala bych ji do cukrárny a strávila s ní odpoledne na hřišti nebo tam kde to má ráda a hrála si s ní a věnovala se jí. Přijde mi že dnes má každé dítko doma hračkarnu, a ve finále.si hraje s par věcmi. Ani já nechci ať naší malé dávají už kdejake.nesmysly. Případně jsme s babickami domluvení, ze ať ji zaplatí boty,
Za mě výlet do lesa, na hrad nebo kamkoli značka ideál. Prostě strávit s ní odpoledne, pak třeba udělat nějakou koláž z fotek na památku a je to top.

klokanka31
31. srp 2023

@zuzangel Ty si myslíš že malý dítě potěší nějaká koláž z fotek?🤨

zuzangel
31. srp 2023

@klokanka31 rozhodně. U nás jedou fotoknizky a fotky od malička. Sedíme u nich a spolu prohlížíme a vykládáme, a jsme spokojeni obě strany. Vy se na fotky s dítkem nedíváte?

klokanka31
31. srp 2023

@zuzangel Někdy je vytáhneme ale že bych to dala jako dárek, to fakt ne

marketa1218
1. zář 2023

Lego duplo, Ledové království, tanec, písničky, albi tužka, malování, modelína.. to teď je asi nejlepší u naší čtyřleté. Nebo nějaký hezký batůžek do školky? Určitě se dá vybrat, jenom musíte vědět, co má to dítě rádo.

alex97
autor
1. zář 2023

@marketa1218 Spiderman a Marvel to vím co má rádo..Zkusím ten časopis

prejeta_zaba
1. zář 2023

@klokanka31 rozhodně dítě potěší víc zážitek a pozornost tety než 27. plastový nesmysl. 👍

klokanka31
1. zář 2023

@prejeta_zaba Před kolika lety jsi byla dítě? 😃Tohle je důležitý pro nás dospělý, ale děti mají ty hodnoty trochu jinde. Jako jasně, že pozornost je důležitá a fajn, ale prostě dárek je dárek...

marketa1218
1. zář 2023

@klokanka31 To jo,společného času není nikdy dost, ale kdybych dala malé holčičce k narozeninám nějaký poukaz na cokoliv, tak by asi koukala 😀

klokanka31
1. zář 2023

@marketa1218 No nevím ale když já jako malá dostala předplatný svého oblíbenýho časopisu tak jsem z toho měla druhý Vánoce 😃

prejeta_zaba
1. zář 2023

@marketa1218
@klokanka31 tak jistěže to musíš poutavě podat a ne jí tahat městem a nutit sedět v cukrárně. Ještě přes poukaz. 🙄 Naše děti (i já jako malá) skáčou radostí, když jim strejda nebo třeba i babička navrhnou společný výlet za nějakým jejich cílem. Ještě treba zajímavou cestu vlakem nebo něco podobného. A fakt stačí jako ten cíl oblíbená restaurace nebo nové hřiště. Nemusí to nutně být předražená atrakce na celý den.

alex97
autor
2. zář 2023

@prejeta_zaba Výlet jeli jsme v loni a mala z toho byla znuděná..Není zvyklá chodit..A pak se 3 dětmi někam jít je pak taky na prd..A k moři kd eji to baví ji nevemu jen kvůli narozeninám..Na výlety má rodiče 🤷‍♀️

michaela666
2. zář 2023

Vzala bych jí i se svýma dětma do nějakého zábavného centra pro děti. Nevím co máte v okolí, ale určitě něco kde se vyblbnou a pak půjdete na pohár nebo pizzu najdeš.
Taky u nas udělá větší radost zážitek a strávený čas než nějaká hračka, která se pak většinou válí někde v rohu .