• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dárek pro dědu k 90. narozeninám, poradíte?

30. května 2014 
Manžela děda bude mít devadesátiny a já nevím co koupit. Miluje svoji zahradu, jinak nikam dál už nedojde. Nic nechce a nic nepotřebuje, jak říká. Prosím o radu.
30. kvě 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotoknihu s fotkami z jeho života. Nebo aspon pár takových fotek dát zarámovat do jednoho obrázku. A dárkový koš s tím, co opravdu jí. Takový člověk opravdu nic nepotřebuje. Myslím, že ho potěší už to, že se sejde rodina.
30. kvě 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky bych řekla, že nějaký dárkový koš s dobrotama, které má určitě rád a třeba si je z důchodu nemůže dovolit...
30. kvě 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@baca
@koncita Bohužel těch fotek moc nemáme na fotoknihu a všude mají plno fotek svých pravnoučat. Ty dobroty mě taky napadly ale nevím jaké by mu chutnali, aby je nedal někomu. Je to těžké.Ale děkuji. :wink:
30. kvě 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicinka tak se poptejte jeho dětí - tchánů, měli by vědět, co rád baští nebo pije :wink:
30. kvě 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koncita my jsme se ptali a nápad tchyně - kupte přehoz na sedačku, no já myslela že padnu k zemi........ :grinning:
30. kvě 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Babičkám budeme nadělovat velkou fotku na plátně - všechny jejich (přímé) potomky na jedný fotce :o) Jinak bych mu koupila něco na zahrádku, ideálně na zpříjemnění a zpohodlnění (křeslo? lavičku? nové kolečko?)
30. kvě 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@koncita ještě mě napadlo, možná předplatné časopisu o zahradě.....
30. kvě 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicinka tak jestli čte - ještě mu to jde :grinning: - tak by to taky určitě šlo :wink: A to sezení na zahrádku mě teda taky napadlo :slight_smile:
30. kvě 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicinka Jako proč je deka blbá? Mladá generace zahlcuje dědečky a babičky nesmysly, na které se jen práší, nebo je pošlou dál. Lepší dědečkovi dort, lahvinku-pokud si rád cvakne a třeba klobásky, křížovky, než kolem toho dělat habaďůru a dávat mu dary které nepotřebuje a vlastně nechce.
30. kvě 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja jsem to resila minuly tyden, deda slavil 90 a my netusili co mu dat - je vdovec, spatne chodi, skoro uz vubec, ma kolotrojkolku s motorkem, berli spoustu, jidlo nechce, ze ho moc nesni, piti taky nechce, nakonec jsme se rozhodli ze mu vsichi dame penize a strejda se s nim domluvi a pouzijou to na lazne nebo rehabilitace nebo tak neco
Ale nakonec mel skvely darek od strejdy, ani jsem o tom nevedela, obdivuje Spinarovou a on mu s ni zajistil schuzku v radiu
30. kvě 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme dali babičce k 90-tinám fotoalbum s fotkami dětí a vnoučat od mládí/narození. Měla velkou radost. Staré fotky jsem naskenovala.
Moji rodiče chtěli k 70-tinám houpací lavici - houpačku. A jsou z ní nadšení. Tak jak už tu holky psaly, pokud nemá, tak třeba lavici, posezení nebo houpačku na zahradu... Taky záleží na tom, jaký je. Mému tátovi udělá největší radost flaška slivovice v jakémkoliv provedení... :slight_smile:
30. kvě 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla pro lavičku na zahradu, houpačku na zahradu nebo dřevěné houpací křeslo na zahradu?
30. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vidí dobře? Co třeba např. předplatné MF Dnes? Můj 85letý děda má od babičky "dovoleno" si je kupovat jen ve čtvrtek, aby moc neutratili...
30. kvě 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
k 80 tým narozeninám mého dědy jsem kupovala opis novin ze dne jeho narozenin, byl z toho nadšený
30. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mody To je super napad! Kde se to da koupit?
30. kvě 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, kde jsem to objednávala, ale našla jsem to třeba na dreamyday, není to sice levný, ale bylo to opravdu hodně stránek a děda byl nadšený.
30. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim, zda to tu jiz nekdo nepsal, ale my kupujeme prarodicum vzdy poukazku do lekarny :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek