Dárek pro holku 6 let. Máte tip?

pribylovapetra
13. pro 2020

Dobrý večer, prosim o tip na dárek pro dceru. Měla jsem v plánu trochu skromnější vánoce, mám koupeno víc drobnějších dárků (kreativní sada, šaty, knížky, stavebnice...),ale manžel mi udělal čáru přes rozpočet když synovi koupil velkou sadu dřevěných vlacku. Tím pádem nemám pro holku žádný srovnatelně velký dárek. Ale zase nechci aby to bylo drahé (určitě ne tablet apod., i kdyz to by ona určitě uvitala). Díky

jajulin
13. pro 2020

@pribylovapetra A seš si jistá, že dcera bude řešit a hlavně vědět, že vláčky stály víc než její dárky? Dřevěné hračky stojí dost, protože jsou ze dřeva, ale pohledem malého dítěte to nemusí být o nic větší dárek než stavebnice atd. To, co jsi napsala, že máš pro dceru, nejsou úplné drobnosti. Akorát se na to díváš hlavně svým pohledem a ne jejím.

pribylovapetra
autor
13. pro 2020

@jajulin Ale ono nejde o cenu. Jde o to,že těch vlacku je obrovská krabice. Jako že ty její dárky jsou tak 10x menší. Vždy jsem vybírala, aby měli oba stejný počet a srovnatelné. Jako že holka dostala domeček pro panenky a kluk houpaciho kohouta. Chápeš jak to myslím?

jajulin
13. pro 2020

@pribylovapetra jo, už to chápu. Jestli těch vláčků je opravdu hromada oproti její malé hromádce, je to blbé. Ale teď mě nenapadá nic konkrétního, čím to ještě doplnit.

jajulin
13. pro 2020

@pribylovapetra leda poslat manžela, aby dceři ještě něco koupil a tím situaci vyřešil 🙂 .

pribylovapetra
autor
14. pro 2020

@jajulin no to jsem navrhla,ale prý neví co... Jako jsem naštvaná. Nejen kvůli holce, ale hlavně kvůli tomu, že to koupil spíš pro sebe. Kluk má klasickou vlackodrahu s vlackama, ale tohle jsou velké masinky, co k tomu nepasuji, není to barevné a hlavně nevím kam to pak dáme. Podle mě to syn neoceni, jemu bude jedno že to je přírodní dřevo a ruční výroba. A taky si myslím že to není pro 4letaka. Někde s tím triskne a něco ulomi. A manžel je ještě uražený že se mi to nelíbí.

jajulin
14. pro 2020

@pribylovapetra úplně tě chápu. Ještě mě napadá, že bych ho zkusila přemluvit, aby se vláčky uložily na příští rok nebo na později, až to syn ocení víc.

heliante
14. pro 2020

@pribylovapetra A nemůžou ty vláčky být společným dárkem? Třeba i pro tatínka + děti😉 Ale záleží, jestli to třeba dceru baví. Naše holky si třeba s vláčkodráhou vyhrají hodně (7,5 + 3,5roku)

ai30
14. pro 2020

@heliante Uplne souhlasim, resila bych to stejne. Drobnosti pro oba a vlacky dohromady.

veruuu_kubesovic
14. pro 2020

@pribylovapetra kupuju vždy jeden velký dárek jak dceři, tak i synovi a pak mají hromadu menších, na dětech o Vánocích nešetříme, což nijak nepovyšuju, ale prostě já řeším velikost dárků a hlavně jen já nakupuju dětem dárky...

martt
14. pro 2020

@pribylovapetra Jak už holky psali buď to řešit tak, že by jste to dali jako společný dárek oboum dětem. Nebo mne napadlo hraje si třeba s legem? Tak koupit treba větší lego a nemusí být ani originál. Jsou levnější imitace s více kostičkami, jako Blocki, Cobi nebo ted ma i lidl pěkné stavebnice. Popřípadě třeba velkou sadu na vaření?

pribylovapetra
autor
14. pro 2020

Když mě se ty vlacky nelíbí ani pro syna. Ne že by nebyly pěkné, ale přijde mi to jako exponát z muzea lidových řemesel, ne jako hračka.

pribylovapetra
autor
14. pro 2020

Já vím co mají děcka rády, i jsem to tak vybírala. A co si budeme povídat, spoustu věcí už mají. Když ne od nás, tak od babiček. Ale toto je sada asi 10 mašinek, vel ca.30 cm.... kdyby to bylo aspoň k té vlackodraze..

jajulin
14. pro 2020

@pribylovapetra tak to bude pod stromečkem jako dárek pro manžela.

leneee
14. pro 2020

@pribylovapetra a nemuzete se s manzelem domluvit at to vrati? Duvodu proc To nedavat jste tu uvedla docela dost.

veronikav31
14. pro 2020

a nehraje si dcerka třeba na princeznu? nebo co ji baví? Upřímně, já myslím, že když mu manžel chce dát ty vláčky ať mu je dá, ale pak se nelze divit,že to odře,ulomí.I když,mi máme hodně dřevěných hraček a vydrží víc než plastové...vláčkodráhu máme malou dřevěnou,i dřevěné vláčky.plastová autíčka už jsou odřené,sem tam ulomené, ale syn je dostal brzo(ve 2 letech). Dostal i dřevěný ponk s nářadím a drží,hraje si s ním i starší dcerka(teď jí bude 5 let).

veroniquecz
14. pro 2020

Taky bych to zkusila ukecat, ať to nechá na narozeniny nebo to vrátí 🤔🤷🏻‍♀️

petrasipkova1
14. pro 2020

A o co si napsala Ježíškovi dcera ? tak spln nějaké její další přání. určitě jich má víc. S čím si ráda hraje, na co si ráda hraje. Moje dcera 5,5 roku má ráda kostýmy, barbiny, strašně ráda zpívá a pouští si sama písničky. Koupili jsme jí takovou sadu Frozen s mikrofonem, kde se může i nahrát jak zpívá nebo karaoke. Nebo dětský pouštěč na CD a k tomu písničky ? Pokud ráda maluje co malířský stojan ? Já mám zase problém, že se mi líbí všechny hračky a všechno pro svoje děti potřebuju a všechno se nám hodí 🙂 hrozná vlastnost. Nakoupim na Vánoce a pak to musím vytřídit, a protože na jaře mají oba svátky a hned narozky, tak z těch dárků rovnou nechám něco i na tyhle příležitosti, protože toho mám vždycky nakoupeno mega 😀

pribylovapetra
autor
14. pro 2020

@petrasipkova1 jó dcera je princezna. Už třetí rok po sobě píše Jeziskovi jen o šaty (letos Locika, Ariela, Elena z Avaloru a Jasmina 🙂 ). Nic jiného ji nenapadlo (malovatka jsem zatrhla, jednak si myslím že je ještě malá a ta druhé jednou to zkusila s dětskými a měla reakci).

pribylovapetra
autor
14. pro 2020

@veronikav31 já se s manželem nebudu handrkovat, ať to synovi dá a když to rozbije, tak se nedá nic dělat. Jen dcery je mě líto, že nebude mít pod stromečkem taky žádnou velkou krabici...

bamak
14. pro 2020

@pribylovapetra co loutkové divadlo. Naše holky ho milují.

versatilka
14. pro 2020

když je princezna, co jí nadělit kosmetický stoleček?

atomix
14. pro 2020

A co domeček Sylvanian Families?

mdch91
14. pro 2020

@pribylovapetra bezne darky jeste protridim a schovavam na pozdeji, kdyz mam pocit, ze jsem to neodhadla a nebude to jeste vyuzite. Tak nemuzete nechat vlacky na narozeniny nebo pristi rok?

mdch91
14. pro 2020

@bamak jake mate? Dekuju

margie
14. pro 2020

Napadlo co česací hlavu, může z ní dělat princeznu i malovat a krabice ve které bude zabalená, bude velká. A cenově myslim, že to není nic hrozného. Tuším že mají v Tescu.

bamak
14. pro 2020

@mdch91 nenašla jsem ho, kupoval děda v nějakém kamenném obchodě.

lennus
14. pro 2020

@pribylovapetra Krásné věci mají na webu Agátin svět

izz76
14. pro 2020

A co si přeje vaše dcera, s čím si hraje? Vždyť 6leta holčička musí mít spoustu přání. Mám dceru 6letou, k vánocům si nejvíc přála LOL salon krasy, taky treba Lego friends, továrnu na sliz, playdo zubař.. Jak ti někdo radil aby vláčky byly společný, dárek pro obě děti, tak moje dcera by to tedy rozhodně neocenila, dřevěný vláčky by ji nezajímaly ani trochu😃

prejeta_zaba
14. pro 2020

Kosmeticky stolek? Pěkný měli myslím v Lidlu, to bude tak kolem tisícovky