Jak dát tajně dárky pod stromeček

michaela19911991
5. pro 2018

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak ,,podstrčit,, dárky pod stromeček. Obývák a jídelnu máme společnou a do chodby nebo tak stromek dávat nechci.

michaela_2
5. pro 2018

My jsme se chodili s tatínkem a ségrou po večeři dívat ven, jestli Ježíška nezahlédneme 🙂), když jsme byly malé - a maminka to mezitím připravila.
Teď, u našich dětí, už máme v domečku prostor - stromeček ozdobím a vše připravím v pracovně, odpoledne, když jsou děti s manželem venku. Po večeři se jen rozsvítí a zvoní. Do obýváku jej přestěhujeme druhý den - abychom ho užili 🙂

pmikesova
5. pro 2018

U nás si dáme brzkou veceri a pak se jdeme na půl Hodky projít, vyhlížet Ježíška. Já se trochu zdržím a dám pod stromeček dárky. Když přijdeme, stromeček svítí a Ježíšek zvoní na zvoneček . Manžel má Avila na můj mobil v obýváku.

pabka
5. pro 2018

@michaela19911991 přesně tak i u nás, manžel vezme deti, prskavky a jdou vyhlížet Ježíška ven. Já jdu “poklidit po večeři” a rychle nanosim dárky pod stromeček. Je to vtipný, litam jak blázen a snasim dárky ze všech skrýší 😂😂

flabelina
5. pro 2018

přesně,ať jde dítko s tatínkem "vyhlížet Ježíška" ven,můžete vzít prskavky,pak můžeš nanosit dárky a jít za nimi nebo na ně čekat doma a pak jít společně ke stromečku,až se ozve zvonění,záleží jak staré máš dítko...

michaela19911991
autor
5. pro 2018

Jee děkuju moc holky, vyhlížet Ježíška mně nenapadlo. Je to perfektní nápad moc děkuju 👍👍👍 .

Já jsem mužské minulý rok poslala ven. S prakavkama dcera šla koukat a babičkama z okna a já šla na WC se švagrovou a jeste brácha přišel z venku. A rychle jsme nosili😂Brácha pak našel na mobilu cinkání a zazvonil 🙂🙂 letos nás tu nebude tolik tak to bude snad jednodušší v počtu dárků 🙂

zmrzlinka
5. pro 2018

Ježíška nevyhlizime ale jdeme prskat prskavky 😂😂😂V baráčku nemůžeme aby jsme ho nezapálili tak jdeme ven a mně se chci vždy na WC 😂

monaluza
5. pro 2018

Vyexpeduji manzela s detmi do vany, tomu se branit nebudou 😉. Navic ten malej zatim potrebuje cistici zasah po kazdem jidle, nebude jim to nijak divny 😀.

mirtha
5. pro 2018

I u nas se vyhlizi Jezisek venku 🙂

whitechocolate
5. pro 2018

U nás stejné a letos jsem koupila 90 cm prskavky, konečně se nebudu muset tolik honit.🙂

ariadna12
5. pro 2018

Deti vyhnat s tatinkem ven nakrmit ptacky do lesa/parku nebo na delsi prochazku.

priefi
6. pro 2018

@michaela19911991 my chodili ven pred veceri vyhlizet prvni hvezdu na obloze a jak jsme ji videli, mohlo se jit zpet a veceret, v mezi casecestovaly darky pod stromecek 😊 navic se chodilo ke hnoji, zda tam nesedi zlata kacena se zlatym vejcem.

ejmate
6. pro 2018

Holky já se tak těším, až bude ten náš mrňousek na světě a taky mu budeme dělat takové Vánoce a vůbec všechno na co jsme byli zvyklí jako malí 🙂❤☃

ah1234
6. pro 2018

My sme to ako mali mali proste tak, ze jesisko ma toho vela a moj tatko mu ochotne vzdy pomohol, kym my sme sa museli schovat, lebo deti jeziska vidiet nemozu :D :D neviem jak sme na toto mohli pristupit, nasi moc kreativni neboli a to sme verili dost dlho s bratom.. Tak uvidime co buduci rok vymyslime, maly bude mat rok a 2 mesiace tka to uz bude chciet nejaku kreativitu..

eldrag
6. pro 2018

my chodime po jidle volat jeziska ven prskavkama... ja delam, ze nestiham at jdou napred , nahazim darky pod strom a bezim za detma ven, vyprskame par prskavek a jdem domu

evka_jurca
10. pro 2018

My se vždycky schovaly se ségrou a mamkou do dětského pokojíku a taťka šel:
1) "Zeptat se sousedů, jestli už u nich nebyl ježíšek"
2) "pro uhlí do sklepa"
My byly tiše, abychom ježíška nevyplašily :D Když ježíšek zazvonil, čekaly jsme na taťku, až se vrátí, že prý slyšel ježíška a pod stromkem už jsou dárky.
Jinak čím starší jsme byly, tím horší to naši měli. Jednou takhle najali souseda :D V pokojíku jsme byli schovaní všichni a vedle v obýváku šly slyšet skutečné kroky! 🙂

michaela19911991
autor
10. pro 2018

@evka_jurca tak to klobouk dolů před vašima 😅