Vybíráte už vánoční dárky pro děti ?

bara_lego
25. lis 2015

Nebude to dlouho trvat a nastane každoroční předvánoční shon. Já se mu snažím vyhnout, a proto vybírám dárky pro svou rodinu a přátele v předstihu. Teda, ne vždy se mi to daří 🙂 Jak je to u vás? Už vybíráte dárky pro děti? Přemýšlíte, co by se jim mohlo líbit, nebo společně píšete či kreslíte Ježíškovi?

Mám tu pro vás hned několik tipů na krásné dárky pod stromeček, které se hodí i pro babičky a dědečky, kteří nevědí, čím svým vnoučatům udělat radost. S naší malou nápovědou se určitě trefí správně 🙂

betelgeuzz
25. lis 2015

co vybírám, já už mám nakoupeno 😀 Dnes přišel poslední balík s knížkama.

veruska007
25. lis 2015

Já dnes dokončila nakupování, už mám všechno 🙂.

leviska777
25. lis 2015

U nás Ježíškovi vystřihujeme z katalogů obrázky a ty pak společně lepíme na dopis pro Ježíška, který už je odeslaný 🙂 Letos opět nechybělo Lego Duplo a protože se líbí zvířátka a dcerka není žádný troškař, tak vyhrál lesopark a vláčkodráha.

bara_lego
autor
25. lis 2015

To se ale máte, že je u Vás Ježíšek připraven🙂 Teď už se můžete věnovat krásnému předvánočnímu období bez starostí a s klidem v duši🙂) Každý rok si říkám, že bych ráda měla v listopadu vše připraveno, každý rok si toto přání nesplním 😀

kami1984
25. lis 2015

My už máme vymyšleno, jen musíme napsat o víkendu Ježíškovi a ten se konečně musí začít činit🙂 jen doufám, že nezklame Česká pošta, Ježíšek převážně nakupuje u nás na internetu🙂

ammmi
25. lis 2015

Pro prcka jsem před měsícem dokoupila poslední. letos najde pod stromečkem komplet Duplo mašinky - první vláček, Deluxe i koleje a dostane samozřejmě i jiné dárky. Už se moc těšíme na tu radost 🙂

bara_lego
autor
25. lis 2015

na mém fotoblogu naleznete další nápady, co by mohlo dětičky na Vánoce potěšit 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/bara_lego/?from=ub
Bára

kh
25. lis 2015

Ja uz mam i zabaleno 🙂

matulle
25. lis 2015

Já si říkala, že to nebudeme přehánět, ale furt něco kupuji 😀 nevím kam to budeme dávat, ale na trhu je tolik super věcí, které rozvíjí motoriku a fantazii dětí. Jsem ráda , že je opravdu z čeho vybírat 🙂. Takže si stále říkám, že už mám vše a pak stejné ještě utracím.

bimmka
25. lis 2015

Pro malého jsou dárky už dlouho nakoupeny, protože se musí využívt doba, kdy zrovna není se mnou, takže se to postupně hromadí. Horší je to s půlročinkou, tam pořád nevím, čím ji udělat radost, kromě jídla🙂

loc
25. lis 2015

Já už mám dárky pro malého nakoupené, pro něj je to nejjednodušší. Je ještě malý, z Vánoc nemá zatím rozum a rád si hraje s čímkoliv, čím ho obdarujeme 🙂 . A můžu říct, že jedním z dárků je právě stavebnice od Dupla první vláček 😉

lenysek1988
25. lis 2015

Mirča je malá,tak letos z vánoc moc mít nebude. Ale dárečky už jsou nějaké nakoupené. Menší půlku mám nakoupenou, jeden balík mám na cestě a na další dárečky se eště chystám nakoupit. 🙂

tulikiss
25. lis 2015

pro deti uz mam vse dokonce i zabaleno, zazrak poprve v zivote nebudu balit 23.12 vecer 😀 😀

weronikav
25. lis 2015

Pro dětičky zítra přijde poslední balíček pod stromeček a to Duplo nemocnice, kterou si Honzík velmi oblíbil u sousedů 😊, pak už jen některý večer vše zabalit a můžeme v klidu čekat na Ježíška a věnovat se jen pečení a zdobení 😊

pavlak5
25. lis 2015

Ups.....🙂 Tak ja teprve zacinam .....vybirame na Lego strankach a pak objednavame nebo shanime v akcich....,ale tento rok mam opravdu predsevzeti mit vsechno nakoupene do Mikulase a pak uz jen po nocich balit a ne jako vzdycky behat opocena jeste posledni tyden pred vanoci po obchodech .....tak uvidim jak dopadnu.

fredericka
25. lis 2015

My máme nakoupeno, dcera z toho tedy zatím nemá rozum, takže chce všechno, co vidí ( po kom to dítě je 😀 )....letos ale nějak nemůžu zastavit, pokaždé me zaujme něco, co prostě musíme mít 😀

zvirka
25. lis 2015

Tak u nás už téměř hotovo, pro syna už vše. Zatím pro dědu nemáme nic - jako obvykle, nikdy nevím, co s ním.

Mireček toho dostane spoustu, mezi jiným LEGO Duplo autíčka, nevím přesný název, zkusím přidat odkaz. I když má už 5, duplo patří stále mezi top hračky. Poslední dobou ho baví právě podvozky a staví obří auta (až 1 metr 😀 vysoká, nedělám si legraci), takže jsme chtěli, aby toho měl víc. Jinak máme snad 5 sad dupla. No a myslím, že nm ještě dlouho vydrží 😉

http://www.dzunglehracek.cz/cs/lego-10552-duplo...
Teď vidím na krabici 11/2 až 3, ale u nás přijde určitě vhod.

blahova_andrea
25. lis 2015

pro děti už mám i nakoupeno a u prarodičů objednáno. horší je to ostatními - dospělými 😅☹ pro syna je letos top dárek jeho vysněné lego duplo vláček deluxe. nemůžu se dočkat jeho výrazu až ho rozbalí 🙂

medakote
25. lis 2015

Dárky pro synka už mám všechny, vybírám z části podle toho, co si přeje a z části podle toho, co si myslím, že se mu bude líbit. S dárky pro dospělé je to horší, pro mazžela pár drobností mám, ale u babiček a dědečků je vymýšlení noční můra. Částečně to řeším vlastnoručně vyrobenými jedlými dárky.
Babičky většinou žádají po Ježíškovi nápovědu, co by si asi Kubík přál a dostali odpověď, že Duplem mu radost udělají jistě ! Kubík staví čím dál tím větší stavby a začíná si stěžovat, že mu dochází kostičky, takže bude nutné rozšířit sbírku 😉

markiis
25. lis 2015

Už něco nakoupené máme, vybírám co nejbarevnější hračky a to, co se malé zalíbí na návštěvách, třeba dřevěná skládačka. 🙂 Lego bychom chtěli přidat taky, hodně si teď hrajeme se skládacími kelímky, takže by jistě byla nadšená.

partyzanka91
25. lis 2015

ahoj, já už jsem s vybíráním a nakupováním u konce https://www.modrykonik.cz/blog/partyzanka91/alb... - zde jsem si dovolila hodit odkaz na album s dárky co Míša dostane. Možná se vám to může zdát málo, ale když připustím že má pokoj plný hraček a ještě větší nadílku jak od nás dostane od babičky a dalšího příbuzenstva tak bych řekla že je to až až.
Jinak nesnáším nakupování dárků na poslední chvíli, takže už od září se mi většinou začínají doma hromadit věci co se mi někde zalíbí a co vím že by mohli udělat radost. Na druhou stranu zas takový blázen abych kupovala dárky na příští Vánoce hned po vanočním výprodeji nejsem 😀

verunkah
25. lis 2015

Vybráno a i nakoupeno. 🙂 A lego Duplo samozřejmě nemůže chybět. 😀

zimkova
25. lis 2015

Vybíráme a těšíme se 🙂 Ještě nemáme všechno nakoupeno, ale to se všechno ještě stihne. Lego pod stromečkem nebude chybět ani u nás. 🙂

mafeska
25. lis 2015

mám nakoupeno a zabaleno 🙂

valuvka
25. lis 2015

já už mám také dárečky nakoupeny, ale v tom prosinci stejně neodolám, ještě spoustu dalších vždy dokoupím 🙂

lena29
26. lis 2015

Máme nakoupeno 😉 Ježíškovi píšeme koncem listopadu, ale už předem se bavíme, co napíšeme, aby měl Ježíšek čas na přípravu 😀
Nemám ráda tlačenice, tak nakupuji přes net nebo dřív 😉

lena29
26. lis 2015

Ještě musím dodat, že dcera si přeje jen 3 věci: Duplo šípkovou růženku, kolo a abychom se měli všichni rádi 😵 😉 🙂

anadie
26. lis 2015

Pro malou už mám všechny dárečky. Poslední co mi pro ni došlo bylo duplo. Jinak mi chybí jen pár maličkosti pro rodinu a budu mít vše.
Malá zatím dopis a ani nic jiného Ježíškovi nepíše, ale jak to bude možné psát nebo kreslit budeme 🙂

anik.l
26. lis 2015

Tak pro dcerku už mám dárky nakoupeny a samozřejmě tam nechybí ani duplo dárek 🙂 ... Ježíšek nám letos naježí Lego Duplo Ville - Domek na hraní. U ostatní rodiny je to o dost horší. Tam mám těch dárků opravdu jen pár. Pro děti se prostě líp nakupuje :D

simijj
26. lis 2015

U nas je pro kluky uz vicemene nakoupeno, ještě chybi par drobnosti a snazim se je ukočírovat neboť jak se vanoce blizi tak seznam se rozrusta a rozrusta..Lego je mezi dárečky také,ale starsi porad ještě nutne potřebuje další zviratka a hlavne kozu,takze asi ještě budeme muset jit něco koupit 😀