• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První Vánoce s miminkem. Jaké dárky koupit?

2. prosince 2011 
My máme letos s prckem též první vánoce :grinning: Průběh štědrýho dne bude následující. Po obídku jak se malej vyspinká, tak pujdem k jedný babičce, pobereme bramborovej salát, malej (za pomoci maminky :slight_smile:) si rozdělá dárečky a šup k druhý babičce. Tam poberem řízky a kapra, malej zase rozdělá dárky a šup domů a rozdělat dárky doma. Malýho dáme spinkat a v klidu se navečeříme. Od jedný babičky dostane odrážedlo a takovej věšáček do sprchy na hračky. Od druhý dostane pejska od fishera, od nás všech skluzavku (ta je pro všechny děti v rodině). Od nás dostane zpívající stoleček od fishera a ještě mu každej koupíme nějakou blbost. Možná mu ještě koupím houpadlo, ale to ještě nevím :unamused:
27. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,než jsem narazila a zjistila tohle téma tak jsem taky ptala v jiném pokojíku :sweat_smile: Letos to pro nás budou taky první Vánoce-sice ne ve třech,ale rovnou ve čtyřech :grinning: a už se taky těším,bude nám skoro 8 měsíců a chtěla jsem se právě zeptat,jestli jste jim udělali něco mňamkového,než mlíko :sweat_smile:
Klematis-já mám letos už objednané cukroví :grinning: -se dvěma bych to nestihla ani vykrojit,natož upéct,to by bylo všechno připálené :grinning: a vůbec mě to nevadí :sweat_smile: Holky prďte na cukroví,gruntování,výzdobu,vždyť Ježíšek se taky narodil ve chlívě :grinning: :grinning: ,hlavně že máme naše drobečky zdraví a spokojený!!!!!! :wink:
27. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj my budeme mať prvé Vianoce s drobcom, veľmi sa na ne Tešíme, myslím,že ho najviac bude fascinovať svietiací stromček :slight_smile: tiež mu chceme kúpiť Psíka od FP a určite ešte niečo ...
maminky, čo budete servírovať malým drobcom, myslím tie čo už dávate príkrmy ? Náš Maťko bude mať 4.12. ukončený 6.mes a asi 2 týždne dávame už príkrmy, poraďte.
27. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,u nás to redy budou druhé vánoce s martínkem,ale minule byl hrozně maličkej a bylo mu to fuk.nyní mu bude 15 měsíců,tak se těšim jak bude koukat(a rvát)světla :grinning: těšim se co bude říkat na dárky(no dárky-mám zatim jeden :sweat_smile: )k večeři mu asi udělam special.salát(mrkev,brambor,jogurt???)nachci mu dávat majolku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na noc dostane sunar,jako vždy.24.bych viděla takto.odpo procházka u našich,chodíme na hřbitov a do kostela,koukat se na betlém :wink: pak domu a okolo 16-17h.véča a dárky.moc se těšim,ale musim přiznat že víc se těšim k našim,tam se sejdou babičky atd a bude vesele :grinning:
27. lis 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
crca, moja kámoška mi dala raz radu ešte keď som bola prvý krát tehotná : "Bordel v byte, šťastné dítě" jasné,že to treba brať s nadhľadom,ale rozhodne spokojnosť malého je pre mňa prvoradá :wink:

sylvka, my pôjdeme tiež do kostola, na cintorín a na Štedrú večeru k nám sme pozvali svokrovcov, aby neboli sami dvaja. My sme boli minulý rok u nich. Vianoce milujem a už sa teším na vôňu kapustnice a hríbov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dada78-jasně že se mi nebudou brodírat děti v hromadě bordelu :grinning: :grinning: :grinning: ,je jasný,že s rezervou :wink: ,ale abych byla na nervi z toho,že nemám adventní věnec? :grinning: Normálně uklidím vytřu vyluxuju.... :wink:
27. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na to, ze vianoce su za necely mesiac, tak tu mame celkom teplu jar :angry:
27. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
crca: teď koukám, že máme stejně starý děti a dokonce obě Matýsky :grinning:

Manžel mi slíbil, že mi s úklidem pomůže. NIc moc převratnýho dělat nebudem, ale trochu poctivěji než jindy to vemem. Malýho asi dáme na hlídání a začnem gruntovat.

Malýmu nic extra dávat na papání nebudu. Stejně ještě z vánoc nemá rozum :wink:

Cukroví taky nepeču, poberu něco málo od mamky a radši ten čas co bych stála u trouby věnuju malýmu. Příští rok možná něco upeču a nebo koupím.

Vždyť vánoce nejsou ani o cukroví a nebo úklidu. Jsou o tom, že se sejde rodina a všude je pohoda a klid :wink:
27. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamarika-plně souhlasím s poslední tvojí větou :wink: No,já k těm Matýskům mám ještě jednu tajfunku :grinning: :grinning: ,Matýsek ten dělá opravdu čest svému jménu a je to prostě Matěj :grinning: :sweat_smile: Mě jde spíš o to,že jak přehodili čas,tak je dýl jak do 18.00hod neudržím,to pak začnou brečet a jsou ospalí a to nemluvím o tom,že třeba spali do půl pátý odpoledne,takže asi budeme jíst už ve čtyři,koupání nejspíš tentokrát vynecháme a tak uvidíme.Třeba budou vyplašený z toho stromečku a všeho,že usnou dýl :grinning: ,ale už se fakt těším!!!! :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
crca: tak u nás je opačný problém. Malej chodil spát v sedm a poslední dobou ho dřív jak v osm do postele nedostanu :angry: I když jde později spát, tak je v půl sedmý vzhůru. No, doufám, že se to zase vrátí do normálu a po sedmý si v klidu sníme pobranou večeři :grinning: Jinak ten náš Matěj je taky opravdu Matěj. Je to pohodář, pořád se řehní, ale tak trochu ňouma a nikam naspěchá, prostě pohoda jezz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senja, hladala si darček pre drobca co ho bude nabádať k lezeniu. Tu je niečo také :wink:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7238673
30. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamarika no u nas je to o tom jedle a cukrovi a stromceku lebo pohodu a klid mame v podstate furt :pensive: :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel: já jsem ráda, že se na vánoce vůbec sejdem, protože manža dělá v zahraničí a doma je pomálu. Takže pohodu a klid budu mít hlavně já :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to ano :slight_smile:
30. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se moc těším až ten náš prďola bude o něco větší a bude mít z vánoc větší rozum :wink:
30. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to aj ja..uvedomujem si ze teraz toho moc chapat nebude ale hadam ak nic ine aspon sa mu bude pacit stromcek :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se nejvíc těším jak budu rozbalovat jeho dárečky a jak si s nima vyhrajeme :grinning:
30. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamarika :grinning: :grinning: :grinning:

No baby už sa to kráti, ešte 20dní, a budú tu vianoce. Prvé s drobcami.. teším sa :slight_smile: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak proběhly první vánoce s prckama? Byly podle vašich představ? :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak danik docela prekvapil. Hracky ho bavily a bavi jeste do dneska... :wink: Za to stromecek ho nezajimal vubec :grinning: vsechno naopak nez sme mysleli. :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás hračky moc úspěch neměly, největší zábava bylo rozbalování :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mo rozbalovanie ju nezaujalo,ani hracky ale krabice z hracek ano :slight_smile:
29. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nášho hračky celkom zaujali musím povedať :wink:
na baliaci papier kašlal, a to som si myslela že to bude naopak :confused:
29. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá bude mít osmnáct měsíců, tak jsem na ní zvědavá. Loňský vánoce nepočítám, ty víceméně prospala. S dárkama to mám zatím jednoduchý, protože mám spoustu hraček od švagrový po jejích dětech a oběma prďolum je zatím jedno, že to nemá krabici, hlavně když to neznají a je tam ta mašle, co se dá rozmotávat :slight_smile: Taky jsem sehnala Zvířátka co ilustrovala Lila Prap http://www.librilevneknihy.cz/index.php?action=4358&u=0 a co se týká měkejch dárků tak rozšířim kolekci mých oblíbených ponožek www.prvnikrucky.com/prestashop/product.php?id_product=205 (je teda fakt, že to je víc dárek pro mě než pro malou, ale na druhou stranu ty co má tak oblíká i na hlavu a na ruce :wink: ...)
2. pro 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy". Důvod: “Pokud zde chceš prezentovat svoji firmu, podívej se na naši nabídku PRO”
13. zář 2012 ve 22:10 • kleae
Tvůj příspěvek