Silvestr. Jak budete slavit?

23. pro 2020

Ahoj zajimalo by me jak budete travit Silvestr. Zda i v 5.stupni budete treba doma s prateli apod... Dekuji za nazor.

ellyem
24. pro 2020

My býváme už x let pravidelně s těmi stejnými kamarády, ale letos to bude sranda, no. Buď pojedeme autem (jsem těhotná, stejně nebudu pít) nebo přespíme. Bydlí od nás asi 10 minut cesty busem. A covidu se nebojím. Zaprvé jsem měsíc po prodělání, takže jsem imunní a zadruhé dělám na poště, kde přijdu denně do styku s tolika lidmi, že bát se, že chytnu koronavir zrovna od přátel, mi přijde směšné. Tohle omezování mi přijde už spíš jako šikana než nějaké opatření ;)

vladienka
24. pro 2020

To fakt tolko ludi neslavi Silvestra? My mame male mimco takze tento rok nic ale inak by mi to bolo fakt jedno ze k nam pridu kamarati ktorym vidame aj normalne a vecer popijeme, zahrame si hry, zabavime sa 🙂 rozhodne nechcem silvestra prespat 🙈

drep
24. pro 2020

@vladienka já třeba ne. V živote jsem musela tolik nocí probdět, že upřímně nejsem ochotná nespat z tak hloupé pohnutky jako je změna roku. Takže pokud jsem nesloužila, tak jsem stejně byla buď po službě nebo před službou a chodila v deset spát. A nemám ráda veselí z musu.

ilonne
24. pro 2020

@vladienka Někdy ani, někdy ne. A klidně se bez něj obejdu. Sloužila jsem 20 let jako policistka,, takže to mám stejně jako @drep. A jak už jsem psala, pro mě je to stejné jako kterýkoliv jiný den v roce... Slavit se dá kdykoliv.
A vzhledem k tomu, že jsem dost Silvestru sloužila a to v Praze, vím, co lidi dokážou. Chovají se jak h...... Takže za mě správný krok to letos zakázat.

vladienka
24. pro 2020

@drep chapem, ze su rozne okolnosti, mna skor prekvapilo kolko zien to napisalo ze neoslavuje. Pre mna su to jedny z naj spomienok 🙂

ariadna12
24. pro 2020

Ne, nebudeme s prateli, jen ja, partner a dite. Myslim, ze to ted jinak neni vhodne.

elu
24. pro 2020

provokovat nebudeme, ale jinak jako obvykle s přáteli....problém budou mít lidé v bytech, tam se určitě najdou ,,uvědomělí občané,, kteří tuto trestnou činnost nahlásí, ale myslím, že policisté nebudou poklidné domácí oslavy vůbec řešit

nat
24. pro 2020

No to je presne ono pokud je situace jaka je tak bych dodrzovala co je a i mimo silvestr bych minimalizovala houf lidi, ted to neberte spatne sle opravdu musite nutne slavit Silvestra s nimi???Prece je nejake narizeni a melo by se dodrzovat , ostatni pak doplaci na to ze se lide schazi a nemusi 😕😕😕

autor
24. pro 2020

Ano uvidime co bude..

orisek56
24. pro 2020

My pojedeme za rodinou kterou jsem kvůli kovidu už rok neviděla a uprimne už na to hazu Bobek, nehodlám čekat až tu babicka nebude a milostivy covid odtáhne možná za 100 let a pak za našimi přáteli.

orisek56
24. pro 2020

@vladienka my Silvestra slavit budem

lucca35
24. pro 2020

Nás mělo jet 6na chatu. Zrušili jsme to už kvůli pokutám. Kontrola na cestě, případná nutná cesta k Mudr., Cokoliv se může stát, někdo zavolat...díky nechci. Budeme doma a užijeme si klid a pohodu sami

smudlinka10
24. pro 2020

S maminkou a brachou pritele. Vanoce jsme oslavili s moji rodinou a Silvestr bude takove protazeni Vanoc.

puhelin
24. pro 2020

My ho s prateli slavili naposledy za svobodna. Co mame deti, usiname s nimi uz v 9 🙂

burnette
25. pro 2020

My si budeme zvát kamarádi je to pár ,jsou nám blízké 😉😊 máme doma miminko takže vědí že bez rýmy, nachlazení, bez teplot, bez nevolnosti 😂.

nazka
25. pro 2020

Tady Ti málokdo přizná, že slavit bude a když jo, dostane za to za uši.
My budeme s rodičema (bydlíme s nimi v baráku) a přijdou k nim známí (2 dospělí sousedi), zahrajeme hry a budu doufat, že mě děti nechají o patro níž sedět třeba do 10,11 večer..

janinasm
25. pro 2020

nikdy jsme nevyhledavali na Silvestra společnost. Takže jsme doma jen s rodinou, a tak nám to nejvíc vyhovuje. Žádný davy přátel se konat určitě nebudou 😁 vystačíme si sami, nenudíme se spolu 😁

ilonne
25. pro 2020

Já nějak nechápu, že je tolik lidí kvůli Silvestru odhodlání porušovat nařízení. To vám vážně nevadí, že kvůli jednomu "oziracimu" dni v roce, který si muzete vynahradit kdykoliv jindy, můžete přispět ke zhoršení zdravotní situace a zahlceni zdravotního systému?

lennus
25. pro 2020

S kamarády, kteří covid už prodělali 😀 Nejsem ráda sama, byli jsme jen jednou, kdy jsme si přinesli domů naše předčasně narozené první miminko 🙂

rezusesmichy
25. pro 2020

@ilonne jim to bude vadit, až v té nemocnici skončí někdo z jejich blízkých. Ale oni za to nebudou moct, to Babis🙈

alubif
25. pro 2020

To budou čísla skákat po Silvestru, pak to budou přesně ti co si tyto párty dělali řvát, že nejsou otevřené obchody, stěžovat si na distanční výuku, jak jdou ,,bez práce".... Pak nemáme být tam kde jsme. Vše je jen o zodpovednosti každého jedince.

jako_mala_holka
25. pro 2020

My budeme jako už poslednich pár let sami doma, poprvé teda ve třech a budu jen doufat, že bude aspoň trochu klid ohledně petard, nesnáším to už tak a teď s malou se toho docela děsím, chodí spát kolem 18h 🤔... Dáme si něco dobrého, mrknem na film, o půlnoci si ťuknem a půjdem spát

priefi
25. pro 2020

Anonymní, vidím to naprosto stejně jako lachtanice86

priefi
25. pro 2020

@ilonne no jo... Kdo chce kam... Ale pokud to tam někdo bude mít tak se nakazí pak i další, co tam nebyli a to je za mě ten průser

zuzineckah
25. pro 2020

To bych vůbec neřešila. Taky máme takové sousedy, jejich syn u nás i často přespává. Kdyby jsme to měli v plánu, tak s nimi bych problém neměla vůbec. Ale my jsme si pronajali chalupu a jsme na horách, jen rodina. Bylo na čase vypadnout a změnit vzduch.

autor
25. pro 2020

@ilonne nejde o ozirani ale o to byt a prately. Apokud se s nimi vydate pomalu obden tak je to jedno... 🤷‍♀️

swan42
25. pro 2020

Uz mi neni 15, abych slavila posledni den v roce. Je to den jako kazdej jinej. Takze budeme jako vzdycky normalne sami doma a tenhle rok budeme i vitat, ze nebude x hodin vsude praskat (urcite az na par vypatlanych vyjimek). Dcera normalne usne a kocky nebudou strachy curat pod postel 👏

irmamala
26. pro 2020

Budeme slavit s prateli tak, jak jsme meli v planu. Pred tydnem bylo vsechno v pohode, ted zase nesmis vystrcit hlavu ze dveri, za dalsi tyden bude zase vsechno jinak a ten kdo se tim okamzite neridi je nezodpovedny sobec. Na tohle ja ..... A z vysoka. V prvni vlne jsme byli poslusni jal beranci, moje babicka byla zavrena tri mesice sama v domove duchodcu, pak tam dostala mrtvici a umrela v nemocnici sama, protoze nas za nic nepustili. A za par mesicu bylo vse povolene, otevrene, vlada nas prosila na kolenou at cestujeme, chodime do hospody a rozhybeme ekonomiku. A v zari zase-byli jste nezodpovedni, konec se vsim. A tak to pujde porad dokola.