Silvestr a těhu. Jedna decka Bohemky neublíží, že?

terkezz
29. pro 2020

Ahoj holky, zajímalo by mě čím si budete připíjet? Já si teda koupila dětský šáňo a nealko pivo ale jedna decka Bohemky neublíží ne?😀

zuzkasim
29. pro 2020

@terkezz Vždy jsem si připila normálně, jedna deci opravdu nic neudělá.

nikolite
29. pro 2020

Nealko bohemka. Mám ráda tu růžovou 🙂

marcicek84
29. pro 2020

@terkezz decka je v klidu 😉

any2any
29. pro 2020

Normalne alko sampano, max decka. 😉

jako_mala_holka
29. pro 2020

Mě koupil vloni manžel frisco a jen jsem si cucla, už mě pálila zaha, takže z toho nakonec nic nebylo a celé frisco dopil on 😆 decky vína nebo sana bych se nebála, případně naredit trošku vodou, nebo i to nealko... Jak se citis, ale strach bych neměla... Asi to bude i lepší než to dětské 🙂

rejalin
29. pro 2020

Já jsem si vloni měla koupenou nealko bohemku, kterou jsem popíjela během celého večera a o půlnoci jsem si dala decku normálniho šáňa 🙂 troška jednou za čas opravdu neublíží 😉

ruzova_pastelka
29. pro 2020

Na večer mám nealko Bohemku růžovou a na půlnoc pravé šampaňské. Ale máme jen jednu lahev na celou rodinu, tak na mě vyjde méně než jedno deci 😀

any01
29. pro 2020

Nealko růžová Bohemka je top 😊

amazonkajanik
Autor odpověď smazal
Zobraz
matina01
29. pro 2020

ja som napriklad na vianoce pila nealko bohemku ruzovu, ta mi chuti najviac taka kyselkava 🙂 a dostala som nealko mucha sekt tak na silvestra si dam to som zvedava ako to bude chutit 🙂

terkezz
autor
29. pro 2020

Tyjo to jsem pomalu ani nevěděla, že se dělají takový dobroty i v nealko verzi 😀 to ještě zítra zaběhnu koupit

jjasmina
29. pro 2020

Loni jsem pila nealko mojito, názory se budou různit, alkohol bych si nedala jak během těhotenství ani teď když kojím, ale to je zase moje rozhodnutí 🙂 Jinak může chutnat ta zmiňovaná nealko bohemka, prej je kolikrát lepší jak ta alko 🙂

mrstte
29. pro 2020

Já si koupila dětský, ale kupuju si ho každý rok protože mi sekty nechutnají.

areh
29. pro 2020

Jsem zásadní odpůrce alkoholu v těhotenství. Volila bych nealko variantu šáňa nebo prosseca. Třeba v Globusu mají velký výběr

ema90
29. pro 2020

Pripiju si normalnim sektem 🙂

rejalin
29. pro 2020

@terkezz jinak dá se sehnat i docela dobré nealko víno. Já si ho dvakrát koupila pro pocit, když se u nás popijelo 🙂

kamusek
29. pro 2020

Já se 12.12. vdávala (jsem v 7. měsíci) a pila jsem nealko Mucha sekt a v hotelu večer pak nealko Bohemku. Tu mám i na Silvestra. Na Štědrý den jsem si dala maličko normálního šampáňa a sám muž řekl, že to nealko je lepší 🙂

martiniquest
29. pro 2020

Nicim, o pulnoci jsem v tehotenstvi davno chrapala 🤣

terkezz
autor
30. pro 2020

@rejalin to kdybych věděla tak si to někde seženu.. mám teď pořád chutě na víno a to jsem před tím snad vůbec nepila 😀

jjasmina
31. pro 2020

@terkezz a já to mám přesně naopak

lachtanice86
31. pro 2020

@martiniquest přesně 😄

rejalin
31. pro 2020

@terkezz já si to kupovala občas, když jsem přišli kamarádi popit s manželem 😁 jinak mi alkohol během těhotenství nějak extra nechyběl, ale teď když je prckovi 5m, tak mám občas hroznou chuť na skleničku 😁 ale smůla nooo

colik
1. led 2021

Tak ja nevim.Alkohol v tehotenství ano,nebo ne? https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/tehotne-i-k...

jjasmina
1. led 2021

@colik každý to má v sobě asi jinak, mě to třeba přijde nechutné v těhotenství, ale mluvím jen sama za sebe a samozřejmě se to týká i teď, kdy mám období kojení

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru