Svatební den a vše kolem něj

kulihrasekzeleny
4. led 2018

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat těch, které se teď někdy vdávaly jak probíhal váš den? 🙂 Chtěli jsme se v létě vzít a potřebovala bych stím vším poradit. Kdyby jste měla některá chuť a náladu to semnou probrat, klidně pište do zpráv 😇

linee
9. led 2018

@kulihrasekzeleny podivej se na stranky beremese.cz,je to jako modrykonik,ale o svatbe a vse kolem vcetne alb

bekyc
10. led 2018

@kulihrasekzeleny Synovi bylo rok a čtvrt. Kojit jsem přestala asi dva měsíce před tím, jinak myslím že se to dá v pohodě zvládnout. Jen budeš potřebovat někoho, kdo se u něj bude celý den starat. Moc si neumim představit, že by byl celý den s námi. Dala jsem ho na starost mojí mamce, samozřejmě byl i se mnou, ale když sme se fotili, nebo byly dlouhý gratulace, tak bylo potřeba mít někoho, kdo by s ním byl. Večer jsem ho uložila já a chůvičku si vzali naši k sobě, abych ji furt nemusela kontrolovat a mohla se v klidu bavit.

kulihrasekzeleny
autor
10. led 2018

@bekyc a kam jsi ho ulozila? Jela si domu? A jak jsi prestala kojit? Cetla jsem par clanku, ze mam ubirat postupne. Ale kdyz to prso vyzaduje? Kdyz tak mi napis do zpravy dekuji 🙂

wimbledon78
10. led 2018

Co se tyce vyberu penez.. my posilali pozvanku na svatbu a tomu pruvodni dopis s blizsimi informacemi kde a jak se svatba bude konat a tam jsme take napsali formulku, ze uz spolu nejaky rok zijeme ve spolecne domacnosti a tudiz nepotrebujeme zadne vecne svatebni dary, ale pokud i presto budou chtit prispet, budem radi za financni dar. Penize jsme jinak nevybirali. Lide nam davali bud penize v pranickach k svatbe nebo ruzne vtipne zatavene ve vosku ci zahrabane v kvetinaci 😂 a v podstate se nam svatba zaplatila. Prijde mi divne vybirat hned po obradu. Hlavne si myslim, ze tam bude dost chaos a spousta lidi ani nezaregistruje.

kulihrasekzeleny
autor
11. led 2018

@wimbledon78 dekuji pozdeji jsem si rikala, ze to je nesmysl vybirat nejake penize kdyz nam budou stejne vsichni gratulovat :D