• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tantra masáž pro dva jako dárek pro manžela?

26. února 2017 
autor
@haniplanetka Tak pak poreferuj :slight_smile:
15. pro 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jo a v Andělských doporučuju Milana... vřele doporučuju :slight_smile:))) je nejlepší! Teda snad tam ještě je...
No já toho moc neokoukala, páč jsem nic neviděla... ale můj muž to (samo)studuje a.... jde mu to :slight_smile:
15. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa hodíš odkaz na toho z těch Andělských? Do IP stačí... :slight_smile:
15. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sylvar hladí, ale i masíruje... mě po tom porodu bolely záda a srovnal mi je jako nikdo předtím. Přesně věděl, kam má sáhnout a kde je problém. Je to stejný jako kdekoliv jinde s masérama - dobří a špatní :slight_smile:
15. pro 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika6e Já i v Andělských byla u toho stejného maséra, ten tenkrát tam externě docházel na vyžádání, než si otevřel svoje. Dám ti na něj odkaz do IP :slight_smile:
15. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa ahoj, můžeš mi prosím říct něco o té těhotenské tantře? Do IP, dost mě to zaujalo...a když jsi byla, tak jsi byla v kolikátém tt?
15. pro 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koncita Byla jsem ve 36tt. Pošlu odkaz do IP :slight_smile:
15. pro 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsme dostali párovou tantrickou masáž ke svatbě. Přítel byl rád, já moc ne, měla jsem se začátku dost obavy, žárlila jsem a styděla se. Když to byl ale dárek, navíc ne uplně levný, rozhodli jsme se to zkusit. Byli jsme ve studiu Element v Praze. Mě masíroval muž a muže žena, ale byli tam velmi ochotní, téměř vše jsme si mohli zvolit podle sebe. Vzhledem k mému prvotnímu ostychu jsme chtěli masáž absolovovat ve tmě a byla to dobrá volba, byl to opravdu silný erotický zážitek. Od té doby jsme byli ještě 2x a určitě ještě někdy půjdeme.
23. čer 2015 ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inan Přijde mi to reklama jak vyšitá. čerstvá registrace a jediný příspěvěk na takto neobvyklé téma.....
23. čer 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme dostali od znamych masaz pro dva není to primo tantra, ale jsme zvedavi jake to bude.
1. zář 2016 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa napsala bys mi prosím taky ten kontakt?
1. zář 2016 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2016 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
S mým expartnerem jsme na párové erotické masáži byli. Byl to neuvěřitelný zážitek, na který dodnes ráda vzpomínám a chtěla bych si ho někdy zopakovat, ale něco takového bych svému nynějšímu manželovi udělat nechtěla... On ani já bychom to nezvládli. Takže je to opravdu o pocitech a o vážnosti vztahu. Rozhodně to ale za to stojí, pokud to okolnosti umožňují. Každý jsme měli svoji masérku (i já, na přání), nikdy jsem nic takového nezažila... Konec masáže jsme zakončili sexem (masážní studio to umožňovalo). Bylo to v Praze v Number One Massage - eroticpraguemassage.com , což se na první pohled tváří jako nějaký podnik pro pány (a pravděpodobně to spíše pro pány je), ale byla jsem mile překvapená. Mají to tam vevnitř moc hezké a celé to bylo maximálně diskrétní. Mohu doporučit všem odvážným!
24. lis 2016 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zní hodněš zajímavě, budeme mít v létě s manželem výročí, tak to možná vyzkouším, hodně mě to láká.
12. led v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem o tom uvažovala jako dárek pro manžela. Je mi jasné, že můj manžel by z toho byl nadšený, ale já se toho popravdě trochu obávám Dívala jsem se na http://eroticka-masaz-praha.cz/ a vypadá to zajímavě. Četla jsem již různé recenze na tento druh masáží. V někteří lidé jsou z toho nadšení, jiní až tak moc ne. Já sama se ještě stále rozhoduji...
1. únor ve 23:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tantra je super věc, kor v páru já byla s manželem a super uvolnění i zážitek já sama chodím pravidelně a jsem velmi spokojená.
26. únor ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek