Brigáda při rodičovské dovolené, malá má 7 měsíců

berushka_15
23. zář 2015
Dobrý den,
jsem na mateřské dovolené a potřebovala bych si něco přivydělat.. Malá má teprve sedm měsíců a tak se od ní nemůžu odloučit na moc dlouho, protože jí stále kojím.. Jak jste to řešily vy?
moc děkuji za tipy a odpovědi. 🙂
zaludova
23. zář 2015
Pokud umis velmi dobre nejaky jazyk, tak doucovani. Muzes doucovat doma odpoledne. Samozrejme za predpokladu, ze mas hlidani. Muzes mit dve hodiny, pak pauzu na kojeni a dalsi hodiny 🙂 pokud neumis jazyk, tak aspon doucovat matematiku nebo jiny predmet...
zaludova
23. zář 2015
Dulezite je si ujasnit, co umis. Jsi kadernice? Cesej doma. To same.nehty nebo kosmetika. Nebo si najdi uklid ve vasi ctvrti, ktery stihnes za dve hodiny, chodte vencit psy...je toho spoustu 🙂
lv
23. zář 2015
a doma žehlení, nebo chodit uklízet, pokud ti miminko má kdo pohlídat.
berushka_15
autor
23. zář 2015
Děkuji za rady.. 🙂
moulinkaa
24. zář 2015
@berushka_15 Asi jedině práce z domu. Co tak něco vyrábět jako hand-made a prodávat přes internet? Háčkuješ, pleteš, šiješ?
sarad
6. led 2016
Já jsem začala pracovat večer. V Praze se dá sehnat večerní právní asistentka s pracovní dobou 17-21h. Navečer mléko prostě odstříkat a nechat manželovi. Kdyby měl někdo o tuto pozici zájem, tak mi napište do zprávy, HR hledá nové asistentky.
dannyblakely
6. led 2016
Já učím v jazykovce angličtinu 3x týdně - odpoledne, ale teda nekojím. Hlídá manžel, protože maká z domu. Jinak předtím jsem trochu háčkovala hračky a tak..
blahova_andrea
6. led 2016
já to zatím nevyřešila. nic neumím :-N musím počkat až bude hlídání a dítě hlídatelné a pak si najdu něco mimo domov...snad...prý teď práce je 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli