Cena za fotky v mateřské školce

hedka23
10. bře 2018

Dobry chci se zeptat kolik vas stoji prumerne fotky ditka ze skolky na konci roku ?

berenika39
10. bře 2018

250,-

medakote
10. bře 2018

Mě přijde cena většinou přemrštěná, většinou mají nějakou "sadu", kde je víc fotek ( jedná a ta samá ve třech velikostech nebo s uměle daným pozadím) a cena třeba 290. A i když by třeba fotograf dovolil nechat jen jednu fotku za část ceny, učitelky se s tím nechtějí zabývat a prostě bereš/ nebereš. Foto se tak třikrát do roka, fotky většinou neberu, neboť se syn většinou blbě tváří a tři stovky za jednu ošklivou fotku nedám.

hanafaustyna
11. bře 2018

My ted na vanoce platili tusim kolem 80Kc za 4 fotky a rodice si mohli rict, jestli chcou 3 za 60 plus kazda dalsi fotka za 15 nebo 20

kkaatte
11. bře 2018

My jsme platili něco kolem 400. 4 fotky celá postava a 4 hlavy, ve čtyřech velikostech. Jsme malá školka na vesnici. Ségra za to stejné ve městě, kde maji 4 třídy, dala necelých 300 :-\

mandala
11. bře 2018

U nás fotí pouze společnou a pak každého zvlášť a myslím, že do 40 Kč se vejdem s přehledem... Jinak ty sady tady zkoušeli zavést taky, ale to se moc neujalo, nikdo nestál o předražené obrázky 😀

benetka
11. bře 2018

@kkaatte U nás vánocní sada taky 400,-

lumiga
11. bře 2018

Vánoční a jarní focení u nás stojí 250-280,- za sadu fotek. Na konci roku jsme dostali jednu společnou a jednu s kamarádkou a platili jsme tuším 30,-.

ireniq
11. bře 2018

U nas ted portret velikosti pohlednice za 50 (v barve nebo sepie) a 4 kusy pasove podobenky taky za 50. Ten portret objednam pro babicky, ale male podobenky si tisknu v dmku 4 ks za 7kc :-P

blahova_andrea
11. bře 2018

Na kolik vyšla celotřídní skupinovka si teď nevybavím 😅 Ale takové to předvánoční 250,- Je to balíček více fotek v různých velikostech, větší se dá vsadit do přáníčka, menší jsou akorát do peněženky...takový set. Míváme na výběr ze dvou různých setů. A můžeme si přivést i sourozence a nechat je vyfotit společně, což se hojně využívá. Rodiče vodí mladší děti i starší školní a pak se to dává babičkám jako přáníčka, PFka apod.

drzticka81
11. bře 2018

Tak ta celotridni fotka na konci roku tusim do 30 kc. Jinak nechavam jen na Vanoce-vsechny nase deti-je to pak darek pro babicky-zatim musim rict,ze fotky byly krasne-detem to tam moc sluselo-ale ty heblata jako privesky,male kalendaricky jsem nebrala......

petronelka20
12. bře 2018

Sada (stejna fotka v ruznych velikostech) nas stoji 250 ci 280kc, ted si nejsem jista a hrnecek snad 120kc. My je nechavame fotit pokazde, i kdyz se vetsinou sklebej, tech par korun nas nezabije a deti budou mit aspon pamatku na skolku.

kometkak
17. bře 2018

Vanocni foceni portret a postava. 400. Celkem 6 fotek vyvolanych, zadne cd. Z toho dve fotky vetsi A5

asojakova
9. kvě 2018

My teď máme focení 3 fotky za 300 Kč (fotky 15x18). To už se ten fotograf či fotografka trochu zbláznila, nemyslíte? Co by za to už nechtěli...

properjoey
9. kvě 2018

Měli jsme na vánoce za 180,- 3 fotky,každá jiná a ve 3 velikostech od A4 po 15*10. Teď jarní focení je velká třídní fotka plus jedna A5 a jedna 15*10 a opět za 180

zuzineckah
9. kvě 2018

Já se posledně dost škrábala po hlavě protože pani fotografka chtěla za 5 obyčejných fotek necelých 300,-. Vzhledem k tomu, ze byly dělané venku, decka neupravený, syn ležel v trávě nebo koukal u stromu, tak jsem je sice vzala, ale řekla jsem si, ze to byly poslední fotky od té paní. Příště jedině vánoční, tohle krapet nevyšlo ... radši investuji do pořádného fotografa a fotky budou stát za to, než taková podivná rychloprace. A ještě jsme na ne čekali snad dva měsíce...

denny27
9. kvě 2018

U nás stála sada 250kc, teď poslední bylo za 300kc..ale ty fotky jsou fakt krásný..s Vánočním motivem.. dcera dostala fotku, kde sedí na saních u stromečku a asi 3velikosti a pak samotný obličej a taky asi ve 3velikostech.. takže za tu cenu super..pokud je to jen celotridni focení, tak tam fotka asi za 30-40kc