Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co se stane, když jsem loni nepodepsala v práci daně?

anguly
6. únor 2019

Jsem zaměstnaná, momentálně na druhém návazném rodičáku. V březnu se mi narodil druhý syn, ale v těhu jsem měla velké komplikace a od ledna jsem byla po nemocnicích a pak jsem měla přísný klidový režim. No chci se zeptat. V práci jsem nepodepsala loni daně, protože buď jsem byla v nemocnici nebo jsem nebylo schopná se ani postarat sama o sebe, natož někam jezdit.
Jako volala jsem tam, posílali mi domů nějaký papír manželovi do práce, ale nic neříkali, že bych musela/měla podepsat daně.

No a teď když jsem tam volala, kdy můžu přijít podepsat daně, tak mi řekli, že když mi je loni nedělali, ať si podám daňové přiznání sama, že mi jen pošlou podklady... Že si to mám hlídat (ale já si to hlídala, ale nebyla jsem schopná).

Jako fakt tomu nerozumím... Opravdu na to mají nárok. A je nějaký problém, když jsem ty daně loni nepodepsala (byla jsem na rodičáku se starším synem)?

Jsem na toto fakt antitalent. Prosím o jakékoli rady...

mavanka
6. únor 2019

Měla jste vloni nějaké příjmy jiné než dávky nemocenské mateřskou nebo rodičák? Pak má smysl přiznání řešit. Z toho, co píšete, jste vloni nepracovala, takže by vám ani neměli co vracet....🙂

mavanka
Autor odpověď smazal
Zobraz
anguly
autor
6. únor 2019

Neměla jsem žádné jiné příjmy, jen 8 dní neplacené volno + proplacená dovolená... Jinak nic...

sus3nka
6. únor 2019

@anguly jestli chceš tak ti to vyplnim a ty si to podas jen na financak, mas jedno zaměstnání ze? Nic bych za to nechtěla....

anguly
autor
6. únor 2019

@sus3nka Jj, jen jedno zaměstnání.

Mnohokrát děkuji za ochotu... Účetní mi to prý pošle příští týden do mailu (teď dělá mzdy)... Já to zkusím nějak vypočítat, abych nezneužívala tvé dobročinnosti... Ale v životě jsem to neviděla... tak se možná ozvu.

Ještě jednou moc děkuju ❤

Sem začni psát odpověď...

Odešli