Co vám proplatila pojišťovna 211?

angipe
7. srp 2016

Ahoj devcata. Chtela jsem se zeptat na to co vse vam proplatila v ramci preventivniho programu pojistovna MV. Chteli bychom tohoto programu s manzelem vyuzit. Jenze pod temi nazvy se nevim co si predstavit. Nez se nam narodila prvni dcerka nechala sem si proplatit predporodni kurz, ten tedy ted uz nepada v uvahu, byl by zbytecny. Premyslela sem nad kojici podprsenkou, monitorem dechu...ale to vse je az po porodu a nevim v jakem budu stavu(prvni porod me docela zdecimoval) a hlavne rodim v zari a nevim jestli budou mit jeste dostatek financi. Proplatili nektere z vas treba gravimilk jako vitaminy v tehotenstvi? Je to doplnek stravy jako vitamin, tak sem si rikala, ze by to slo. Dekuji vsem za inspiraci.

dadaamstaff
7. srp 2016

Zkuste jim napsat e-mail 🙂 Psala jsem jim skrz 1 screening a pani mi odepsala rychle. 🙂

angipe
autor
7. srp 2016

@dadaamstaff
dekuji...cekam na pondeli, ze jim zavolam 😉 a tak zatim zjistuji postrehy jinych maminek.

dadaamstaff
7. srp 2016

Take jsem se az tady dozvedela ze pojistovna prispiva 800kc na vysetreni. 1x rok. Nikdo by mi to taky nerekl, tak jsem si tam zasla. Musela jsem si teda tridit kartu zivota a pote jim dat paragony od screeningu.

dadaamstaff
7. srp 2016

Zridit*

vendyh
8. srp 2016

Mě proplatí předporodní kurz 🙂

murc
8. srp 2016

Pro tehotne toho moc nemaji.Krome kurzu jsou tam vitaminy z lekarny, ucast otce u porodu (pokud se plati),epidural, odber pupecnikove krve a nehrazena vysetreni.Ostatni az po porodu.Jen pozor,mit kartu zivota je podminka,vyrizeni chvili trva,a ucty nesmi byt starsi 3 mesicu.Ja takhle prosvihla proplaceni genetickeho screeningu.Vetsinou je vse nakoupene pred porodem,a pak se musi vse resit v sestinedeli (aby se neprosvihla lhuta), kdy muze byt zdravotni stav mizerny.Vyhoda je,ze to lze resit postou/mailem,neni nutne osobne.

angipe
autor
8. srp 2016

@murc
presne. Mluvis mi z duse 🙂

zlatkavlk
8. srp 2016

Já jsem si nechala taky proplatit ten prvotrimestrál.screening, jak píšou nade mnou, je nutná ta Karta života, jinak to bylo bez problémů... Přispívají tuším 800Kč...?