Příspěvky pojišťovny pro těhotné. Kolik Vám kde přispěli?

lani1
25. únor 2020

Prosim jaka pojistovna vam aktualne prispela v dobe tehotenstvi nebo po porodu a na co?

Nechavam si proplatit screening za 1500 a to je max, kamaradka ale rikala, ze jeji pojistovna dava tehotnym az 3000kc.
Diky

marketa_meggi
25. únor 2020

@lani1 mě take všeobecná pojišťovna od nového roku dala k dispozici 3000 kč. Nechal jsme si proplatit 1. Screening a ještě mi přispívá na různé jiné věci.... viz fotka

dandaa
25. únor 2020

VZP screening a nechala jsem si zbytek peněz vyplatit na monitor dechu.

verionka
25. únor 2020

Vojenská ZP toho má taky víc. Screening, vitamíny pro těhotné a pomůcky na péči o miminko, celkově je to asi taky kolem těch 3 tis.

maurrie
25. únor 2020

Screening, lahvicky avent a dam tam jeste dentalni hygienu. Monitor me neproplatili. Bylo to na fakturu z eshopu a chteli videt odchozi platbu z uctu. Manzel to platil z benefit karticky a cast hotove. Na tu hotovost nemel doklad..smula

lani1
autor
26. únor 2020

@marketa_meggi myslite, ze by uznali i kojici podprsenku?

bucifalek
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
26. únor 2020

@lani1 Paní v pojistovne mi říkala, že je to na ty konkretne vypsane věci, ale záleží jakou tu pojistovnu máte

jjasmina
26. únor 2020

@lani1 Jinak si myslim, že kojicí podprsenka do toho spadat nebude

marketa_meggi
26. únor 2020

@lani1 no to si myslim ze ne. Mě neuznali ani nejmenší lahvicku na UM od aventu spis jen to příslušenství k te odsavače. To mi uznali zásobníky k ni.

marketa_meggi
26. únor 2020

@lani1 ještě mi tam říkali ze jestli to chci docerpat ať si koupím třeba věci na zubní hygienu ale musí byt z lékárny z drogerie to neuznaji.

kuttu
26. únor 2020

@lani1 Me u VOZP uznali kojici podprsenku,polštář a lahvicku od Aventu

lani1
autor
26. únor 2020

@kuttu i kojici polstar? To je dobre

milu2015
26. únor 2020

U VZP - screening, dentální hygiena, a teď po porodu dočerpávám- koupila jsem si u Maxe 2 elektrické kartáčky a v poho proplatí. Jen nesmí být nikde na uctence uvedeno, kdyby jste chtěli kupovat třeba starším dětem kartáčky, že se jedná o dětské...

nastys
25. srp 2020

Mátě některá zkušenost s příspěvkem od vzp na monitor dechu? Kolik přispějí?
Vím, že vyplácí, až 3000,- ale zajímá mě, jestli proplatí za monitor celou částku nebo jen část? popř. jakou? Děkuji

marta_kovar
25. srp 2020

@nastys Podle mě pouští celou částku, když screening taky proplatí celý. 😊

michaela1990xx
25. srp 2020

Ja si u VZP nechala proplatit screeningy v hodnotě 3tis.

nastys
25. srp 2020

Super, díky za odpovědi. Já právě, žádný screening neplatila.. takže na screening nevyužiji 😉

aanisecek
16. pro 2020

Dobrý večer jdu teda s jinou otázkou.. Mě by zajímalo,pokud tam jdete s žádostí aby vám něco proplatili, nechávají si účtenku nebo ne? Já jen že jsem tam dneska byla a účtenku se nechali a jednalo se o odsávačku mléka.