• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se vyjít se 6000 Kč rodiče+miminko?

28. února 2014 
gabka.Máš k sobě,nebo od sebe???Já jsem ho složila a zase rozložila.Malá je v korbě naknop,ale ve sportáku nechce být.
21. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když si vyndám kalíšek, je to čerstvá krev, nijak nezapáchá, protože se se vzduchem nepotkala. Ale mít tampon dýl v sobě, to byla síla. Neříkám, že záměrně, jen třeba někdy, když jsem neměla možnost vyměnit... děs. Ale jinak jsem tampony používala docela dlouho.
21. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem okoukla ještě gabky malou.Taky moc hezká holčinka.Jak ji říkáte??Taky jsem přemýšlela o Alexandře. :wink:

janay.Není zač.Máte dlouhonožku. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě vložky používám na doma, takže to není problém hnedka vyměnit a často překontrolovat. Tampony pak když jdu ven, cítím se jistější, neprotekl mi ještě nikdy.
21. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeney myslím, že tampon lepší než vložka, pokud se nenechává dlouho. v té vložce se taky rozkládá, navíc se přidává ještě pot a maz z kůže...

Jaa měli jsme k sobě, ale v poslední době od sebe - líp se ovládá. malé se líbilo ve sportáku hned :slight_smile: v zimě ale měla ještě fusak a nánožník. ted je na ni pořád trochu velký - sklouzává, ale v leže ok :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukám,že já prcek..měla největší mimčo. :slight_smile: Ale holky jsou pusinky sladké..
Já bych jen s tamponem nevyšla... mě občas ms vypekla, zdálo se, že už končí, nebo že nebude silná, a najednou to začlo... stát se to někde za pochodu, lezu kanálama :confounded:
gabka: to je asi pravda, do té vložky se přidá pot a tak... Zas ale krev volně odteče. No, to je na dlouho a co to tak sleduju, každý mudr má jiný názor. Schválně se na kontrole zeptám toho mého, ještě mu není 30, uvidíme, jak "moderní" má názory :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi.taky mi kloužala.A bouda byla dost daleko umístěná.Navíc bylo madlo dost vysoko a já ji musím mít na kšírách,protože je hrozně živá a ona z těch na kočárku byla úplně hotová.Vůbec tam nechtěla být.

Kolik je malé a jak je velká??
21. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem prolítla albíčka, holčiny šumné :grinning: jsou to malí lumpíci co?

janey mi se to práve stalo tak 2x že jsem protekla a někdy fakt nebyl čas v práci odskočit, proto vdžycky slipovku pro jistotu. nj nejlepší je MS nemít, ale do přechodu daleko :grinning: :grinning:

Jaa - já chtěla říkal Alex nebo Lexii, ale samozřejmě je to Saška :grinning: ... jo ani tatka naštěstí neuspěl s Axou :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jaa, 4 holčičky, to musí být super, to bych si taky přála. a koukám fotky ze srazíku, 6.8.08 :sweat_smile: tak to jsem zrovna úpěla v porodnici :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaa dneska 11měs. a má tak 73cm a hubenour, stěží 7,5kg. živá je taky, ale v kočáru celkem sedí, ona ty nohy dá na madlo, roztáhne a kouká na svět :wink:
Už nechte být ty vložky. :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych ji taky nechtěla říkat Saša.Ale AXA ,mě nenapadla. :grinning:
Já mám Ms silnější jen 2 dny, to používám vel. normal. Jinak mini. Takže u mě je lepší pocit s tampony. Vložku jen když vím, že pár metrů ode mě je wc a že ji můžu snadno vyměnit a zlikvidovat. I ve škole to bylo s tampony pohodlnější. Kalíšek jsem chtěla vyzkoušet, ale doufám, že za pár měsíců budu těhu, tak by se moc nevyužil a pak bych asi musela koupit větší. Tak si počkám až po porodu.
21. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale Danielka je náš další favorit napříště :wink: (no měla být i NAtálka, ale to je ted každá třetí)

jj admini to asi smáznou... takjové odbočky od tématu. :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulá ms po porodu - děs... Kalíšek jsem měla plný!!! co třičtvrtě hodky... a to uže je co říct, to by byly tak 2-3 vložky. Ještě že jsem nikam nemusela :confounded: no, fakt konec s vložkama :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ.Je to super.Ted jsou pěkně držkaté. :grinning:

My máme 7,7měs.70cm a myslím tak 8300g.7500měla v 5 měsících.
Holky a kojíte ještě některá??Já 8-10x denně.
jaa: No tak jo. :wink:
Jdu spát. dobrou
hele a jak to je s kalíškem sice po porodu ale císařem? už ten větší?
Jojo, já kojím :slight_smile: docela dost.
Gabko rozhoduje věk nebo vaginální porod. Pokud jsi vaginální porod neměla, tak větši kalíšek až po 30. výrobce zřejmě soudí, že ženské po vaginálním a všecky nad 30 to tam už maj vyčvachtlé :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva.Hlavně,že jsme si to přečetly my,ne?? :sweat_smile: Já kojím a o MS zatím nestojím. :wink: A,už dost. :angry: :wink:
andelko dobrou :wink:

Jaa já odstříkávala asi 4,5 měs, ale šlo to čím dál hůř, tak jsem to vzdala, když jsem "dojila" i 5hod denně a nic moc neteklo. 4holky, to musí mít TM radost co? já bych 2holky brala, ale 4 by byly moc i na mě :grinning:
hmm tak já jsem vyčvachtaná díky věku :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já po posledním porodu CŘ jsem totálně uzavřená. :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabko :grinning: :grinning:
taky jdu :grinning: už konečně. Dobrou :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi.MM je rád.Malou zbožnuje.No,hold kluky neumí.On je ze tří bratrů. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou babuchy.Ted se budu budit hrůzou,že proteču... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou :wink:
21. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl.Pořád polemizujete,jestli si pořídit mimčo nyní,nebo čekat na vlastní byt a větší peníze.......
Já myslím,že by jste s tím,co máte vyjít měli docela dobře.....Tak jsem zvědavá,kdy se vám zadaří... :wink: .Jinak jsme včera kupovali malé botičky.Tak to je pálka.800kč. :astonished:
22. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa: No tak mimčo bych teď, do 2+1 kde už jsou tři dospělí fakt nepřivedla, takže to bydlení je hlavní. A bydlení nebude, dokud nebudu mít svůj stálý příjem, což teď jako student končící VŠ nemám a opravdu si nedělám iluze, že bych slušnou práci našla moc brzy, i když se budu snažit samozřejmě. Takže to vidím tak za rok asi.
Jo, botky jsou síla a musí se kupovat nové a certifikované. Mám dvě neteře (dvojčata, takže všechno rovnou 2x), tak vidím, kolik všechno stojí, ale i že ostatní oblečení se dá nakoupit buď v sekáči dobrém, nebo v Tescu nebo v Polsku nebo ve slevě. :wink:
23. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek