🏠 Dům na klíč?🔑 Stavět?

eillie
1. kvě 2018

Ahoj holky, prosím máte některá zkušenosti, stavěli jste dům na klíc? V říjnu čekáme prvni miminko a teď se nám naskytla možnost parcely pro stavbu baráčku a chtěli bychom to stihnout ideálně do konce roku. Doporučili by jste mi nějakou firmu? Na netu jich je stovky, ale chtěla bych nějaké osobní doporučení jestli jste byly spokojený? Moc děkuji

ivuska1986
4. kvě 2018

Ahojky, kamarád ma projekt na klic, mel bydlet v dubnu tohoto roku, stav je takovy, ze nema hotovou jeste ani hrubou stavbu. Smlouvu ma, aby z firmy vytahl plneni, penale apod. musel by se soudit, aktualne nervy v háji a bude rád, kdyz do konce roku bude bydlet. Stavebni urad ma taky rok čas.takze preju stesti at do ppříštích vanoc bydlíte

dixi86
26. lis 2018

@petrinda Dobrý den, mohu se zeptat zda jste opravdu s Loexem staveli a pokud nebylo vse ok, muzete napsat SZ? moc dekuji

petrinda
26. lis 2018

@dixi86 píšu IP

hanka_12345
26. lis 2018

jak to dopadlo? jestli se muzu zeptat

dixi86
26. lis 2018

@hanka_12345 prosím sz, pokud máte zkušenost s Loexem,, dekuji

zmrz_lina
27. lis 2018

S loexem v tuhle chvíli radši nic neplánovat a nepodepisoval. Vypadá to, že jsou v pěkném maléru.

dixi86
27. lis 2018

Sháním lidi(rodiny), co aktuálně staví s Loexem a jsou díky panu Loderovi v pěkném háječku. Prosím SZ

meganren
29. led 2021
Uživatel meganren je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od meganren.

Přímo s tímto jsem se ještě nesetkala, ale vše s nemovistmi řeším přes https://www.cikr.cz/sluzby/pravo-nemovitosti/, kde mi vše skvěle pomohli. Takže bych se zkusila obrátit na ně, mám s nimi velmi dobré zkušenosti.

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz
78marcela
29. led 2021

@2hanah ekonomické stavby a dobré recenze? Četla jsem desítky recenzí, třeba tady https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/ekonomicke-stavby-mate-zkusenosti/
A negativní tedy převažovaly.

2hanah
31. led 2021

@78marcela Děkuji za info, pročtu si.

bamak
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
31. led 2021

@bamak je to stara diskuze,tri roky 🙂

bamak
31. led 2021

@zelenaesmolda už to vidím..