Insolvence - jak to zvládáte?

stralisek
24. dub 2016

Ahojda,

maminy, je tu některá, co řeší insolvenci? Tedy mi jí máme rozjetou, ale na pokec..
Jak to zvládáte? Občas si říkám, že to byla blbost 😀 😀

Díky za uklidnění 😀 😀 😉

lenulinka36
27. dub 2016

blbost je to nezkusit.. přítel ji má přes 3 roky.. zatím se to dá zvládat,i když jsou měsíce,kdy skřípu...

berounovaliba
9. kvě 2016

já teď budu mít soud... můžete mi kdyžtak napsat jak to probíhalo a tak? 🙂
@stralisek

headrustry
17. kvě 2016

Dobrý den, také přítel chce jít do insolvence.. přítel má plno dluhu tak to chceme zkusit, čekáme čerstvě miminko, chci se zeptat zvládáte to ? Jak to probíhá ? děkuji za info

lenulinka36
18. kvě 2016

záleží na výši dluhu a příjmu.. já jsem podepsala tzv smlouvu o duchodu.. to je aby měl správnou výši na splácení.. to mu spočítali předběžně v bezplatné poradně.. sepsali se dluhy,oběhal soud ,aby věděl kde všude má a kolik.. no a čekali jsme na verdikt.. sledovali jsme to na isiru.. povolení přišlo od soudu cca do 5 měsíců.. každý měsíc k 25 posíláme sami částku určenou.. vloni se nám narodil syn a přestal platit alimenty na starší dceru.. tak jsem zažádala o snížení..opět doložit výdělek, napsat důvod,podařilo se o 3000 kč snížit.. ač je insolvenční správce někdy protivný,na podzim se nám posral kotel,poslali jsme asi o 3000 mín,a jednou jsem mu volala,a taky jsem poslala min..