Insolvence, máte zkušenost?

lenulinka36
8. lis 2014

Zdravím,chtěla bych se zeptat,jestli je tu někdo ,kdo má zkušenosti s insolvencí,nebo poradkyně..Přítel už rok platí,a ted jsme se na správce obrátili s pár otázkami,a hraje mrtvého brouka..A na netu nic nenajdu...

hoblina78
30. lis 2014

@lenulinka36 ahoj a co bytě zajímalo?

glimmer
30. lis 2014

@lenulinka36 co přesně tě zajímá?

irisie
30. lis 2014

Je otazka co te zajima...

petraamm
8. led 2015

Ahoj, co potřebuješ vědět?

evaamy
8. led 2015

Nemám 😉

iwuska13
11. led 2015

Ahoj v insolvenci jsem již 2roky,Má to své výhody ale je to hlavně 5 let chudoby.Mě zůstává po zaplacení nájemného pouze 1500Kč na měsíc.

lucynka721
4. únor 2015

@iwuska13 ahoj, prosim te a jak si o nej zazadala? Potrebuji zazadat o osobni bankrot splatek je tolik, ze je nezvladam. Schvali mi to, kdyz jsem na rp a jeste 4 roky budu?

kenny53
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendulka212
7. bře 2015

@lucynka721 Návrh na osobní bankrot ti sepíše právník, ale stojí to kolem 10tis. Nebo zkus občanská poradna, tam to dělají asi za tisícovnku. Známí si to tam nechali sepsat, sice to nebylo úplně ok, ale prošlo jim to u soudu.

lenulinka36
autor
7. dub 2015

@hoblina78 @glimmer Nějak jsem se tu ztratila,omlouvám se.. žijeme s přítelem spolu,narodil se nám syn,před rokem platil solvenci i alimenty dohromady, když starší dcera šla pracovat platil stejně,jen věřitelům šlo víc.ted jsem myslela,že mu to sníží když má další vyživovací povinnost,ale ins správce tvrdí,že ne,že ho to nezajímá,tak nevím

barmarks
29. zář 2015

Prosím o radu,snad má někdo zkušenost.Manželovo příbuzný žádá o insolvenci a chce po nás aby jsme se upsali že mu budeme po dobu pěti let darovat každý měsíc určitou částku,jinak mu insolvenci neschválí.Máte s tím někdo zkušenosti?Moc se nám do toho nechce,máme dvě děti a rádi by jsme třetí.Ve skutečnosti by po nás peníze nechtěl,bylo by to jen na oko.Co když ale nebude platit a insolvenci mu zruší,budeme muset platit částku dál? 😕

glimmer
29. zář 2015

@barmarks napiš SZ, napíšu ti co a jak.

glimmer
29. zář 2015

@lenulinka36 pokud se vám narodil společný syn, tak se zvýší nezabavitelná částka - musíte poslat RL dítěte správci k soudu a do zaměstnání kde provádějí srážky - nezabavitelná čístka je zánkonem daná a NIKDO vám nesmí provést vyšší srážku, pokud jí omylem provede ... musí to dorovnat ...

lucienne11
24. led 2018

Pokud potřebuješ pomoci, obrať se spíše na právníka. Na internetovém fóru toho moc nepořešíš. Já mám dobrou zkušenost s panem JUDr. Kleknerem, ale ten je z Liberce. Věřím tomu, že když zagooglíš, tak najdeš nějakého dobrého ve svém okolí.

nat
24. led 2018

@lucynka721 bohuzel neschvali.Znam par pripadu kdy zadaly matky na RP a nedostaly nic,je to prijem ale jelikoz neni dlouhodoby a navic mas dite nebo deti bohuzel nebudes mit narok.Mohla by jsi zkusit nekoho kdo by ti rucil,kdyby jsi nespacela ale v dnesni dobe to asi nokdo nevezme.