Jak vysoký příjem je osvobozen od daně?

evaevaa
29. čer 2015
Prosim o radu kolik je mozne na RD privydelat bez nutnosti zdaneni
2) je v tomto pripade rozdil pokud bych byla na RD anebo na neplacenem volnu?
Dekuji
andelka
29. čer 2015
K RP si můžeš vydělat kolik chceš. Pracovat se nesmí jen po dobu mateřské.
vrabcak0007
29. čer 2015
Myslim, ze je to do 10ti tis...nedavno jsem byla vypomoct v zamestnani na tri tydny..byla jsem radsi pres externi agenturu a tam mi tohle rekli...
xpila
29. čer 2015
Vydělat si můžeš kolik chceš, ale rozhodně nic není osvobozené od daně.
lubinkova
29. čer 2015
Ja to zjistovala driv a ty limity jsou nizke. Bylo to snad sest tisic za rok, kdy nemusis ani podavat priznani a pak neco pres tricet tisic za rok, kdy musis podat danove priznani, ale vsechno ti vrati...
ninive211
29. čer 2015
Přesně jak píše @xpila, osvobozené od daně nic není (pokud to tedy není nějaký specifický příjem podle konkrétních paragrafů, ale berme normální příjem), ovšem je možné, aby ti tu daň, kterou ti vypočítají, pokryla sleva na dani na poplatníka a tím pádem pak skutečně zaplacená daň bude nulová. Sleva na dani je 2 070 měsíčně, když podepíše Prohlášení. 000
Jinak pokud se jedná o nutnost podávat přiznání, pokud bys nebyla zaměstnanec, ale OSVČ, pak platí těch 6 000, jak píše @lubinkova. To pro upřesnění, že tu každý dává jinou informaci, ale všechny jsou v podstatě správně.
zo_ja
1. črc 2015
Danové přiznání nepodáváš, když vyděláš do 68.000/kalendářní rok. RD se tam nepočítá, MD ano.

Sem začni psát odpověď...

Odešli