Kolik peněz vám zbývá na hospodaření ve 4členné domácnosti?

panovotna
1. kvě 2017

Ahoj,kolik peněz vám zbývá na hospodaření ve čtyřčlenné domácnosti na po odečtení splátek,inkasa a pojistek? Děkuju

kocour1
2. kvě 2017

Manželovi tak sedm tisíc, mě také (rodičovská)...cca 15tis. čistého není málo na jídlo, oblečení, drogerii a zábavu zase tak málo, ale pořád je to na knop...manžel má ještě k tomu nějaký vedlejší příjem z brigády, já také, takže se občas dostaneme s čistými penězi i na dvojnásobek a přesto se nám stává, že ke konci měsíce už skoro nic nezbývá☹...neumíme vůbec hospodařit...pořád si říkám, že to budeme muset nějak vymyslet, dát si limit, který utratíme za týden, ale vždy do toho něco přijde a co jsem minulý týden ušetřila, tak následující utratím (např. koupě bot oběma dětem, větší nákup jídla apod..)

gabriela_85
4. kvě 2017

No tak každá rodina má jiné příjmy i výdaje...Když ti napíšu že po odečtení naprosto všeho co platíme - jídlo, bydlení, školka, nafta, pojištění, internet, telefony, atd atd atd zbyde cca 20 tisíc, které spoříme tak ti to nic nedá, protože bez urázky si myslim, že u většiny rodin to tak není...ale pravda, taky jsme na tom tak dobře nebyli vždycky.