Kolik času zbývá? 35+2tt CS x/1

lukysa
15. črc 2017

Chtěla bych zistit cca kolik času mi zbývá v pátek jsem na kontrole s výsledkem 35+2 CS x/1 citim se porát stejně jak před 14 kdy byl ještě y/1,5.jak daleko jste to stemihle prognóza mi dotáhli 😀

lukysa
autor
28. črc 2017

Tak si odpovím sama 😊 dnes 37+2 H/1 prý n a prst otevřená tak uvidíme jak dlouho to s kuřátkem ještě dáme 👍

terry1512
28. črc 2017

Tak to těžko říct. Věšteckou kouli tady asi nikdo nemá.
Vydržet můžeš týden ale taky 6 týdnů.
Toto nic nevypovídá o tom kdy přijde porod.

lukysa
autor
28. črc 2017

Tak jasně,na jednu stranu bych to už chtěla mít zasebou natu druhou srpen není marný 😁

eviicka
28. črc 2017

@lukysa i moje doktorka říkala, že kdy to přijde se nedá odhadnout... 🙂 ale chápu tě, že bys nejraději věštila 😀

linee
28. črc 2017

@lukysa s timto nalezem muzes i prenaset, obavam se, ze ani lekar by ti nestanovil presny termin, natoz MK🙂

zuzalinkak
28. črc 2017

@lukysa Nooooo, já byla takhle už měsíc před termínem. Hrozili mi, že už to může kdykoliv přijít. A nepřišlo. 😅 Přenášela jsem přesně 14 dní do 42+0 a šla jsem na vyvolání, které skončilo akutní sekcí (mrňous nesestupoval a padaly mu ozvy) a narodil se mi kusanec 4140g. ;) Tím tě nechci děsit, ale doktoři toho nakecají.... asi stejně jako odhad porodní váhy. Měl mít stěží 3,3 kg. 😂 😂 😂

eviicka
28. črc 2017

@zuzalinkak no nechtěla jsem zakladatelku děsit ale taky jsem byla 37tt krásně připravená a to připravení vydrželo až do vyvolání v 42tt 😀 (porod i váhový odhad ale dobrý 😉)

zuzalinkak
28. črc 2017

@eviicka Jako porod byl pohodička... klidně bych šla z fleku po týdnu znova. 🙂 Nezažila jsem teda tlačení, ale proti tomu, jak příšerný byl ten poslední měsíc a o to víc ty dva týdny navíc v těch šílených vedrech v létě, bylo pak vyvolávání, x hodin kontrakcí, nakonec epidural, napojování shora i z dola na všechny možné přístroje a ve výsledku sekce... tak to byla fakt pohoda. A to neříkám ironicky. 🙂 Jo, bolí to, ale není to nic, co nejde přežít. I v nejhořším případě po tom císaři to bolí, ale 10. den u vytahování stehů jsem se ptala, za jak dlouho můžu znovu rodit. 😇

Každopádně to přenášení pokud budou vedra a zakladatelka trpí na otoky, tak přeju pevné nervy a nejlépe se zavřít někam do lednice. 🙂)

lukysa
autor
5. srp 2017

Přesně na den tři týdny od včera za sebou i s cestou 2 hodiny žádný obrik 3120g50cm ale zato je Štěpánek moc hodné mimco ,ještě tak být doma. Dík za předešlé odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru