5 dní meškání MS a negativní test. Po kolika dnech vám vyšel pozitivní?

andy323
13. led 2021

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, po kolika dnech meskani MS Vám vyšel pozitivní těhotensky test?
MS jsem měla dostat v pátek, ale stále nic. Tudíž mám 5 dnů zpoždění, je mi divně, poboliva mě bricho a jsem unavená, zkoušela jsem těhotensky test včera i dnes a oba negativní. Menstruaci mám jinak na den přesně a teď nevím, jestli mám ještě čekat a zkusit ještě test..
Zítra bych měla zase začít brát antikoncepci, volala jsem k doktorovi a sestra mi řekla, ať ji zítra začnu brát, tak teď nevím jestli to nemůže ublížit plodu, kdybych náhodou těhotná byla. U prvního těhotenství jsem měla stejne příznaky, ale na testu po dvou dnech meskani od MS už byl duch a po dalších dvou dnech už silné dvě čárky. A teď nic. Po kolika dnech meskani jste měli vy pozitivní testy?? Nebo čím to může být , že se mi takhle zpozdila menstruace? Ještě minulý týden jsem byla u doktora na pravidelný kontrole a vše v pořádku. Tak nevím..

eniripsa
13. led 2021

Mne se ukazala druha carka treti den po terminu MS, ktery byl 24.12., zadny duch to nebyl, ale fakt dalnice. Je ale pravda, ze cca od 16.12. me hrozne bolely prsa a den pred vanoci me bolel podbrisek a mela jsem takove nahodile krece, plus vlhko v kalhotkach, takze jsem se porad chodila kontrolovat, protoze jsem si myslela, ze jsem to dostala. Nebyla si ted treba ve stresu? Driv se mi to stavalo, kdyz byl v praci fofr, tak jsem mela zpozdeni klidne 4 dny.

kami2262
13. led 2021

Mě se ukázal slabý duch až 6-7 dní po vynechání MS 🙂

lenapol
13. led 2021

Mě se teda objevila druhá čárka hned první den po vynecháni, ale příznaky jsem měla typické pro extrémní PMS. Klidně bych vsadila taky na stres i když 5 dni už je dost při pravidelně MS, možná bych zkusila ještě jiný test.

andy323
autor
13. led 2021

@kami2262 aha, děkuji.. Tak ještě počkám a zkusím ještě jednou test. 🙂

andy323
autor
13. led 2021

@eniripsa právě že stres jsem neměla. Bolí mě i bricho, tak možná už MS dorazi 🤷‍♀️

andy323
autor
13. led 2021

@lenapol stres žádný nebyl 🤷‍♀️ taky mi přijde 5 dní dost, na to že doteď jsem to měla pravidelně, opravdu na den přesně..
Poboliva mě bricho a jsem taková divná. Tak už aby se to vyřešilo, buď ať přijde MS a nebo ať se tam ukáže ta druhá čárka, ale ať už mám jasno 🤷‍♀️
Zkusím ještě jiný test teda

michaelarousova
14. led 2021

@andy323 pred par mesici jsem mi to ms opozdila poprve v zivote a to rovnou o tyden☺️Taky bez stresu proste asi jen nejaka hormonalni nerovnovaha☺️ Ale samozrejme to mize byt i tehu☺️

adelhodka
14. led 2021

Také jsem teď měla opoždění týden, snažíme se o miminko, ale bohužel to bylo opravdu jen opoždění a žádný stres nebo něco jsem taky neměla. Ale od té doby co jsem vysadila HA tak to mám takové veselé ... už jsem myslela, že se mi cyklus srovnal a ono ne :D

andy323
autor
14. led 2021

@michaelarousova pořád stále nic. Test negativní, ale bricho mě bolí jako před MS a chodím často na WC na velkou. A bolí mě v kříži..Tak já nevím, zda můžu být těhotná..
A bereš antikoncepci? Dneska bych měla začít zase brát a teď nevím, zda si ji teda vzít a nebo radši počkat.
Nevim, zda může antikoncepce uškodit plodu, kdybych náhodou nakonec těhotná byla..

andy323
autor
14. led 2021

@adelhodka aha, ale ty jsi vysadila antikoncepci, což je možný že se Ti to ještě nesrovnalo. Ale já HA beru a tak teď nevím 🤷‍♀️ dneska bych si měla zase najet prášky a teď nevím, zda mám radši ještě počkat a nebo normálně najet.. 😔

michaelarousova
15. led 2021

@andy323 mela jsem to stejne,test negativni ,bolesti vsude blbe mi bylo a nakonec to bylo jem asi silnejsi pms☺️Nene neberu v tomhle neporadim☺️Sle spis bych pockala☺️

adelhodka
15. led 2021

@andy323 Ahojky, tak jsem si to googlila jestli náhodou někde nebude psáno a na nějaké diskuzi bylo, že v případě, že bys byla těhotná je pro tebe užívání HA velmi nevhodné. Takže raději bych dál nebrala dokud opravdu nemáš jistotu 🙂