Kolik Vám dává partner měsíčně?

misule55
13. lis 2019

Maminky jsem už zoufalá, kolik vám dává partner na měsíc, mi cca 10000, jakou má výplatu netuším, je OSVČ a má spoustu dluhu, co se týče financí je velice nezodpovědné, já mám výplatu kolem 25000, z toho 12000 nájem. Když všechno poplatim zůstává mi prd, nejsme schopni na nic nasetrit, více méně všechno musím pořídit já a on se jen veze, to nemluvím o tom, že péče o domácnost je výhradně na mě... Už jsem z toho unavená, jakakiliv diskuze nikam nevede, rozchod pro mě není řešení, máme spolu syna a je pro mě moc důležité, aby měl tátu, spíš bych potřebovala radu, jak jste to řešily?

shaun40
16. lis 2019

@veronikav31 Jo a poradit jsem si dokázala rozvedla jsem se.

shaun40
16. lis 2019

@veronikav31 Jak by jste si poradila vy kdyby jste byla mlácena a neměla kam jít já mam mámu 800km od České republiky byla jsem bez příjmu na MD z malými dětmi. Já jsem neměla kam utéct.Rodiče mého ex bydli na Moravě .Co by ste dělala ?Když jsem si nedokázala poradit .

waloiss
16. lis 2019

Nedává mi nic. Příteli chodí cca 10 tis. Kvuli dluhum ale to je vec vedlejsi... mne vyplata cca 18 tis., ted materska.. takze dejme tomu 30tis. Chodi to vse na muj ucet, ktery vyuzivame spolecne.. mame dve deti ( dcerka 7 let z predchoziho vztahu pritele, mame ji v peci my + spolecny syn - 2 mesice ). 30 tis. Z toho - 6tis. Inkaso, nejake dalsi vydaje cca 6000.. zbyva 18... nakup jidla, obleceni, krouzky, nafta... nekdy prijde neco, kdy je potreba dalsi investice... ale da se to a nemyslim si ze by bylo az tak ze by nebylo co jist... nikdy jsem rozdil v me a pritelove vyplate neresila.. kdyz mel nejakou fušku a byly penize navic diky nemu, zodpovedne se toho ujal a koupil hned co bylo potreba... nebo mi penize vylozil na stul a naloz s tim jak potrebujes... s tim jsem do toho taky sla zejo... 😊

mamio
16. lis 2019

@misule55 zažila jsem dobu, kdy jsem jako samozivitelka žila se vsim za 13 tisíc, včetně placení pronájmu, jídla a všeho.... Prezili jsme... Je to nějaká doba a ja si prilepsila... Najednou zjišťuju ze chlapa potřebuju i nepotrebuju...ale abych se otravovala s chlapem kterej mi něco tají, tak to v žádném případě....

biedronka10
16. lis 2019

@shaun40 ja nepotrebuju navstivit bily kruh bezpeci, ja delsi dobu taham ze sra.... ek dve holky, tkaze vim dost. Jako ja te chapu co tady pises. Ale snazim se ti vysvetlit, ze zase ty vychazis ze svych zkusenosti. Ale ty kazda nevidi stejne, protoze mam na to pohled proste jiny a je fakt ze asi diky i tomu, ze ja spis v zivote potkala v ruznych situaci spise ty slusne, kultivovane a verne chlapi.

veronikav31
16. lis 2019

@shaun40 existují azylové domy, sociálka-příspěvek na mimořádnou pomoc apd,kamarádka-na jednu,dvě noci by snad pomohla(kdyby byl víkend),v pondělí jde lépe něco vyřizovat než o víkendu.a vždy to jde nějak udělat a vždy se najde někdo z kamarádů kdo pomůže a pokud nechce tak to není kamarádka.A ano,uměla bych si poradit,jen se musí chtít to nějak řešit,vědět na koho se obrátit a když bych nevěděla já,tak kamarádky ano

shaun40
16. lis 2019

@veronikav31 ja v azylovém domě bydlela.

shaun40
16. lis 2019

Pomohl mi bílý kruh bezpečí.

veronikav31
16. lis 2019

@shaun40 no,tak vidíš,jde to nějam řešit,i když na začátku je to neřešitelné

shaun40
16. lis 2019

@veronikav31 Já jsi nadávám za to že jsem to trpěla takových let ale já jsem doufala že jse zmeni.

veronikav31
16. lis 2019

@shaun40 nikdy se nezmění, jednou to udělá,podruhé a pak to už jede...a buďte ráda,že nesáhl na détě(děti)-snad

superkousky
23. únor 2020

Pokud by chlap dával 10tis., tak já bych taky dala 10ti. Ani korunu navíc bych nedala. Není z ceho vařit? Bohužel. Není toaleťák, tak smůla. Chceš abych nakoupila, tak půlku, jinak smolík.

superkousky
23. únor 2020

@gamboland On dá 10tis. a ona 25tis. Tomu se říká , chlap roku s velkým CH 😂. Já být ten chlap, tak se na sebe ani do zrcadla nepodívám, páč bych se musela stydět.

ankaa25
12. led 2022

@misule55 To u nás máme společnéj účet ... Zaplatíme co máme a i ušetříme .My jsme si to tak řekli hnedka na začátek ,že nebudem dělat ty účet já účet moje peníze tvoje peníze to u nás tak není všechno společně 🤣🤣

macina2210
Autor odpověď smazal
Zobraz