Kolik Vám dává partner na domácnost?

duetka01
12. bře 2018

Zdravím holky, tak abych popsala svou situaci. Pracuji jako OSVČ žiji s partnerem a naším synem 5 let v jeho baráčku. Partner mi dává měsíčně 5000 kč (vydělá si něco málo přes 20 000,-) jeho životní úroven je vyšší než ta moje.. s toho zaplatím inkaso, potřeby na malého a jídlo (nevychází mi to každý máme svoje peníze z důvodu, abychom se nehádali, když si někdo něco dopřeje a koupí, abychom to druhému nevyčetli, navíc partner mi nevěří a myslí si, že bych si z jeho peněz ulívala :///..když jsem mu říkala, že se mi to zdá málo, kolik mi dává, tak se cítil hrozně uražený, protože vím, že někdo dává na domácnost ženě i 10 000,- tak mi řekl, že mě nebude živit, že si mám najít další práci pokud nejsem spokojená a nebo mám jít bydlet do podnájmu, tím mě úplně vytočil..on je s tím co mi dává 3 roky spokojen, ale já ne! Nebude prý doplácet na někoho, když celý život šetřil...vůbec se s ním nedá domluvit, je v tomhle tvrdohlavý, myslí si bůh ví kolik mi nedává, jo a prý mám nakupovat v akcích..jak to máte holky vy? Cítím zlost :/ špatně jsme si to nastavili a ted se těžko domlouvá na nových pravidlech, nevidí, neslyší...dokonce mi řekl, že si to můžeme klidně vyměnit, já mu dám pět tisíc a on s toho bude vycházet..tímto stylem mu pomáhám splácet jeho hypotéku na jeho barák :/ když navíc on udělá nějaký nákup, tak mu ty peníze zpátky vracím..(jídlo synovi platí ve školce on) tvrdí mi, že víc jak 1000 kč mě malý měs. nestojí a že zpátky ty hadry můžu prodat (to ano, ale neprodávám každý měsíc a navíc určitě co nekoupím neprodám za původní cenu)

zuzineckah
19. bře 2018

@marcinek já reagovala na ten tvůj předešlý výčet toho, jak se chlapovi nic nezmění po narození dítěte, jak je všechno na ženský atd - k tomu patřilo mé "jaké si to uděláš, takové to máš", i ten dovětek, že u nás je to úplně o něčem jiném. Ne k tomu jak to máte vy 😉
A co se týče Výměny, tak nevěř tomu, že to nemění povahu. By ses asi hodně divila jak se lidé chovají s kamerou za zadkem 😉 Dělala jsem v téhle branži x let (naštěstí ne tyhle pitomosti) a můžu ti říct, že jen málokdo se chová tak, jak se chová běžně. Že na to civí tolik lidí je bohužel jen odrazem naší senzacechtivé povahy, nic víc. Omlouvám se za OT, už končím, abych to tady zakladatelce neplevelila 👍

superkousky
19. bře 2018

@marketa11112 Pokud se koukají na TV,tak to vědí. O dědictví se takhle totiž soudila i přítelkyně po zesnulém hokejistovi Vašíčkovi s jeho rodiči. Soud vyhrála,páč s ním déle jak rok žila ve společné domácnosti. Byla toho plná televize.

horkat
21. bře 2018

I

marketa11112
21. bře 2018

@superkousky no, zrovna na drby o hokejistech a pod. nekoukam.... 🙂..to a detma, domacnosti. a zahradou, sitim a pod. fakt nestiham....ani nevim, kdo byl onen Vasicek....pravo jsem mela na skole, ale priznavam, ze je to hodne let, a uz se od te doby asi kde co zmenilo 🙂)...

eva_marie
Autor odpověď smazal
Zobraz
eva_marie
21. bře 2018

@duetka01 kdyz to tak ctu, tak problem neni v penezich, ale v tom, ze vam chybi hrdost...seberte se a jdete pryc...jde videt, ze si vas nevazi, nesnazi se, aby to zase fungovalo, odejdete a najdete si nekoho lepsiho, lasku si nemuzete vynutit i kdyz budete extra hodna a budete mu podstrojovat, udelejte neco co neceka... pro dite tohle taky neni moc dobry prikla, ze chlap muze takhle vyuzivat a az ponizovat zenu.