Kontororent. Lze splácet?

28. dub 2021

Lze kontokorent splacet?

sudylichozrout
28. dub 2021

Co je to za otázku? Kontokorent se samozřejmě musí splácet, jako každá jiná půjčka. Akorát se nesplácí měsíčně, ale musí se do roka od otevření dorovnat. Pokud nemáš, musíš někde sehnat tu potřebnou částku, poslat to tam, nechat to zaúčtovat (24 hodin) a pak můžeš zase celou částku poslat pryč a vrátit.

martt
29. dub 2021

Pokud mas kontokorent přidružený ke svému běžnému účtu , na který ti chodí peníze, tak se ti ty peníze splácí automaticky s příchodem nové platby . Pokud ho mas vycerpany hodně ( nevím jaký mas limit ) a nestačí ti tvoje prostředky a nebo svými prostředky splatit jen kontokorent a nezbývá ti uz nic . Tak moje rada je ať si bud od někoho půjčiš nebo si vem půjčku od své banky. Kde budeš mít měsíční splátky a nižší uroky. Dorovnej ho do nuly a pak si ho zrus nebo si ho dej na minimální částku.

zelenaesmolda
29. dub 2021

@sudylichozrout neblbni,pujcky se prece splacet nemusi,lepsi je pockat na exekutora,prijde jezky az domu a neni s tim zadne vyrizovani :D

amazonkajanik
29. dub 2021

@zelenaesmolda
@sudylichozrout tady je spíš otázka, zda se dá kontokorent splácet, nebo se musí složit částka naráz,obdobně jako u krátkodobých půjček. Je psáno, zda LZE splácet, nikoliv MUSÍM či MĚLA BYCH 😉😊

autor
29. dub 2021

@sudylichozrout
@zelenaesmolda vy dve se chytte za ruce a jdete radit na emimino... tam jsou na takove jako jste vy dve zvedavi...
Dluhy nemam, nemela jsem, a kdyz uz bych si ho udelala tak co nejdrive splatila!

sudylichozrout
29. dub 2021

Diky za doporuceni. Mas s emiminem bohate zkusenosti, ze mi to doporucujes? To je zajimave. Velice zajimave.

zelenaesmolda
29. dub 2021

@sudylichozrout
ty jo,my ji tu asi vadime co?

Drahousku,ty mas problem s nami,ne my s tebou.Takze je to ciste tvuj problem a na emimino si jdi sama.Ja se nikam presouvat nehodlam 🙂

sudylichozrout
29. dub 2021

@zelenaesmolda 😆😆👍 Touche!

zelenaesmolda
29. dub 2021

@sudylichozrout uz se neozvala,myslis,ze sla na emimino? :D