Někdo mi krade peníze z bankovního účtu!

sweetlisa
21. črc 2019

Ahojte!
Zrovna před chvilkou jsem zažila šok.
Jednou za měsíc si kontroluji bankovní účet.
A dneska jsem zažila velký šok.
Z bankovního účtu mi někdo vzal kolem 1.800 Kč.
No jednou jsem narazila ve své zprávě SMS od Tesca.
Podívala jsem se a tam bylo napsáno něco ve smyslu vaše jméno vyhrálo, vyzvedněte si cenu zde.
Klikla jsem na to a přesměrováno mě to na stránky Tesca. Byly tam nějaké otázky, zodpověděla jsem je, protože to byly stránky Tesca a Tesco se mě zdálo, že mě neoklame a , že by to mohlo být reálné, všichni víme, že Tesco je velký obchodní řetězec, tak co by se mohlo zvrtnout.
No tak po otázkách tam bylo něco jako seškrabovací los. Seškrábla jsem ho a tam byl smartphone SAMSUNG 10+
Pak mě to přesměrovalo na místo platby, kdy po mě chtěli zaplatit 25 Kč dopravu. Já jsem to zaplatila a vše vyplnila a ono nic nepřišlo. Už měsíc a půl čekám až cena příjde a ještě k tomu mi kradou z bankovního účtu peníze.
Pomocte mi prosím. Nevím co mám dělat a chtěla bych svoje peníze zpátky.
Nedá se toho člověka něják zablokovat nebo nahlasit.
Jestli víte co s tím, prosím napište.
Děkuji.

zelenaesmolda
21. črc 2019

@sweetlisa
klasicky scam,zasadne na zadne takove linky neklikat,nic neplatit.Denne je to na netu,denne ve zpravach a stejne si lidi nedaji rict.Co jako cekas,ze tady na MK vyresis?Res to samozrejme s bankou,u reznika to asi nevyresis,nemyslis?

sweetlisa
autor
21. črc 2019

@zelenaesmolda proboha tak je to poradna
Ani člověk si sem nemůže přijít nechat si poradit.
To fakt člověk chtěl slyšet po tým co se mu stalo.
Každý člověk dělá chyby a když už sem jde pro radu, tak mu proboha pomocte a nedělejte si z té situace ještě srandu.
Děkuji

sudylichozrout
21. črc 2019

@sweetlisa To je dnes uz 3. zalozena diskuze (letuska, plastika a ted tohle). Fakt te ten trolling bavi? Nezvladnes se o prazdninach zabavit jinak?
Pokud se ti to vsak opravdu stalo, tak jsi jeste hloupejsi, nez jsem si myslela po precteni tech dvou predchozich debat.

mimi1004
21. črc 2019

A co čekáš? Že ti někdo jen tak pošle mobil? Mluví se o tom každou chvíli, zkouší se to jmény všech obchodních řetězců, kteří před tím také varují, ale vždy se někdo chytí 😂 Sorry, ale místo brečení tady by sis měla nechat neprodleně zablokovat platební kartu a vystavit novou. Otázkou je, jestli víš, jak to udělat...

zelenaesmolda
22. črc 2019

@mimi1004
Nevi,kdyb to vedela nebreci tady ale uz by to resila s bankou.
@sweetlisa 1) neni to poradna ale diskuzni forum a 2) neptej se na debility a dostanes normalni odpoved.

dura175
22. črc 2019

Já úplně vidím ty puberťáky u počítače, jak se baví vymýšlením diskusí a odpovídáním. Díky, taky se tady bavím 😉 Pokud je ta osoba na druhé straně náhodou skutečná, tak to je na zbavení svéprávnosti 😂😂😂

malenka3
22. črc 2019

Na tu letušku se fakt vy*er, s takovouhle, co tu předvádíš, na to totiž nemáš. A ani na tu Koreu ti nezbydou peníze.
K dotazu, za blbost se platí, že to podvod, obrať se na banku.
Těšíme se na další supr trupr dotazy 😀

zelenaesmolda
22. črc 2019

@malenka3
no az ji banka vrati ty penize tak pojede do Korei,tam se necha kompletne cela predelat a pak ji prece vezmou do Emirates :D

zelenaesmolda
22. črc 2019

@dura175
Nahlasila jsem ji spravcum,oni beztak ale nic neudelaji,maji to tezce na haku

terezz29
22. črc 2019

Mne taky nekdo krade penize z uctu! Vzdycky se tam ukaze - najem, pojistka, nakup, co mam delat?

zelenaesmolda
22. črc 2019

@terezz29
zrusit ucet :D

gamboland
22. črc 2019

Tohle je cisty troll nebo iq 65.