Pojištění dítěte. Poradíte, prosím?

makkyv
27. dub 2021

Ahoj holky, jsme s dcerou u VOZP a ráda bych ji nechala pojistit, myslím na to třeba když si zlomí ruku atd.. Asi rozumíte co myslím. Poradíte mi kde a kolik bych platila měsíčně? Děkuji moc..

lv
27. dub 2021

Nejlip u pojistky dospeleho, to pak vyjde nejvyhodneji, cena zalezi od toho, co necháš pojistit, uraz, leceni v nemocnici, trvale nasledky atp.

martt
27. dub 2021

@makkyv Tak hodně záleží co vse by jsi chtěla pojistit a co vse budeš mít ve smlouvě. Jestli jen uraz , hospitalizaci v nemocnici, vážnou nemoc, my máme v pojistce i osetrovne od 10.dne na to dítko na které je smlouva ... Pak se od toho odvíjí výše pojistného.

ejmate
27. dub 2021

@makkyv já mám pro dceru úrazové pojištění u metlife a měsíčně platím necelých 600 a něco z té částky jde na spoření.

makkyv
autor
27. dub 2021

@ejmate děkuji moc 🙂

dhanim
27. dub 2021

Zaměřila bych se jen na úrazovou pojistku případně s připojištěním, ale bez spoření. Hlavně varuji před investičním životním pojištěním... na spoření jsou pro děti lepší produkty 🙂

i_vet2
28. dub 2021

Rozhodně ne u pojistky dospělého jak tady někdo radí. Dítě by mělo mít svoji vlastní junior pojistku, a žádné spoření ani investiční.. důležité je aby byla kvalitní, pro ty děti to vychází levně, před mateřskou jsem pracovala pár let v největší bance u nás takže mám dost zkušeností s tím co ano a co ne. Hlavně denní odškodné - úraz, hospitalizace, velmi vážná onemocnění, invalidita, ošetřovné - takové důležité body a částky mohou být klidně milion u těch dětí to pojištění nevychází drahé. a volila bych kvalitní pojišťovnu a kvalitního poradce 🙂