Práce přes internet. Nevíte o něčem?

verca987
17. kvě 2020

Zdravím vás a mám dotaz..prosbu..víte někdo o nějaké práci přes internet na doma, která za to stojí??snažím se v tom nějak zorientovat, ale nedaří se 🤦 nechce se mi zkoušet náhodně a nalítavat na nějaký "podvody", tak bych chtěla poprosit o zkušenosti a třeba nějaké doporučení.. věřím, že to pomůže nejen mě, myslím, že je nás takových víc.. děkuji

mimiamimia
17. kvě 2020

Zadna neexistuje. Vse jsou jen podvody. Ja jsem tedy mela pres lety stesti a realitni kancelar hledala nekoho, kdo jim z katastru bude hledat a vypisovat adresy. Aby lidi oslovovali a dopisy, zda nechteji sve nemovitosti prodat. Ale jinak vsechna sestavovani propisek a tak podobne jsou kraviny. A na vyplnovani dotazniku si nevydelate. Ale ted me napada, ze Vam mohu vlastne praci nabidnout ja 😀 co se tu tak vypisuji kdyz... Uz mam takhle 3 maminky. Nebojte, neni to podvod. Napiste mi sz a ja vam poslu odkaz na nase webovky a pisnu Vam co by to bylo

marketka_m
26. kvě 2020

@mimiamimia take poprosim SZ

verca987
autor
1. čer 2020

@mimiamimia dobrý den, posílala jsem vám sz, ale neozvala jste se mi.... 🤷

marti89
13. čer 2020

@mimiamimia Mohla bych také poprosit o informace? Děkuji.

werees
22. čer 2020

@mimiamimia Dobrý den, mohla bych také poprosit o info? Jestli ještě někoho potřebujete? Předem Vám moc děkuji

sorella88
16. srp 2020

Dobrý den, ja zatím sice jeste nevidelavam, ale moje kamardky už ano, ja mam zatim jen levnejsi drogerii a kosmetiku. Zacala jsem totiz uklizet s drogerii od Eurony a ta me tak nadchnula, ze jsem ji zacala doporucovat dal a zacinam malinko prispivat do rodineho rozpoctu, je to MLM. Eurona ma ekologicky setrne vyrobky a je to hlavně česká firmy která už funguje od roku 2003 a nabizí příležitost.

marketka_m
17. srp 2020

@sorella88 kolik prispivas mesicne?

sorella88
18. srp 2020

@marketka_m ze zacatku si nakoupis tu drogerii oskousis si ji a pak pokud se ti libi doporucujes ale asi pocatecni investice je aai za ten ctvet roku 5000 plus minus, ale drogwrie je kvalitni

marketka_m
18. srp 2020

@sorella88 jo ale kolik toho musis prodat abys z toho neco mela

sorella88
19. srp 2020

@marketka_m je to MLM system

marketka_m
19. srp 2020

@sorella88 to mi je jasné 😀 ale některé MLM systémy jsou nastaveny tak, že musíš udělat hodně velký obrat měsíčni jinak neuvidíš ani korunu... tak proto se ptám...

sorella88
20. srp 2020

Tak tak to funguje i tady

ekomanie
19. únor 2021

Dobrý den znám firmu, která nabízí spolupráci a přivýdělek přes sdílení svých skušeností (fotky, videa...) na sociálních sítích. V ČR a SR fungují asi rok. Jestli je to pro vás zajímavé ozvěte se pro víc info

marketka_m
19. únor 2021

@ekomanie mlm,tiande?global?faberlic? ktera dalsi?staci nazev.dekuji