Pračka se sušičkou 2v1

hanulkasa
6. zář 2017

Ahojte holky. Přemýšlím o koupi pračky se sušičkou. Máte zkušenost když je to 2v1? Díky.

mahulena
6. zář 2017

Ahoj, i ja se rada necham inspirovat🙂, diky za otevreni diskuze. Jeste by zajimalo, o kolik se zvysil vas mesicni / rocni ucet za elektrinu? Diky

marki00
6. zář 2017

Radši oboje zvlášť, ty 2v1 prý nejsou moc dobré. Navíc je lepší mít sušičku s větším objemem, ať se prádlo pořádně prosuší a nemusíš sušit nadvakrát🙂

hanulkasa
autor
6. zář 2017

@marki00 aeg dělá pračku na 10kg prádla, 6kg sušení..

swetlusska
7. zář 2017

lepší je mít zvlášť, můžeš prát i sušit zároveň, nebo kdyby se jedno rozbilo. 🙂 My máme pračku 6 kg a sušičku 8 kg a jsou super obě. Holt se do bytu nějak musí vejít..Spotřeba se moc nezvýší, u nás skoro o nic, suší se jen pár měsíců v roce..

barca90
7. zář 2017

Urcite zvlast. Pry jsou hodne poruchove ty 2v1. A muzes prat i susit zaroven. Zvyseni spotreby jsme vubec nepocitili. Nejlepsi na tom je ta uspora casu. Ja vzdycky susim a peru v sobotu, za cely den mam vypravy a suchy jeden kos spinaveho pradla a nikde se mi nevali pradlo, ktere ceka na zehleni, protoze zehlit nemusis 🙂 mame susicku od Miele

tcz
7. zář 2017

Prvne jsme meli 2v1. Vypralo, vysusilo a ty vlakna ktere po suseni zustaly v pracce nesly vybrat a dalsi varka pradla, ktere jsem nesusila byla plna tech vlaken z predchoziho suseni. Takze jsem nad tim pak musela uvazovat a bud vyprat na kratky program prazdnou pracku a nebo prvne prat co se nesusi atd atd...letelo to hned. Koupili jsme si susicku zvlast a parada. Vlakna padaji do filtru, ten po kazdem suseni vyklepu a parada. Takze za me zvlast.

v_erunka
7. zář 2017

Taky to teď řešíme 🙂 Nejradši bych taky zvlášť, ale ani náhodou se nevejdeme, takže koukáme po 2v1. Rozhodujeme se mezi LG a Whirpoolem. Plánuju v zimě sušit všechno, takže vláken se nebojím. Spíš mě děsí ta tvrdá voda doma :(

barchen
7. zář 2017

@hanulkasa
nedoporucuji. Radeji separatne. Tyto 2v1 se hodi max na chalupu pro obcasne pouziti. Jednu varku po prani susite ve 2-3 davkach, takze cekate vecnost nez muzete zacit znova prat a pak ty vlakna a prach. Kdyz mate separe susicku, vidite ten humus, co tam po suseni zustane. Myslim,ze alergik by to nedal. A pokud resite misto, co tak to postavit na sebe? @v_erunka

monik111
7. zář 2017

Holky nekolik let jsem pracovala v elektru. 2v1 urcite ne. To se hodi tak na chajdu nebo pro duchodce. Pro viceclenou rodinu urco zvlast. Za jedno jsou poruchove a neusetri vubec cas. Takze urco zvlast...doporucuju Aeg,LG popr.Beko:wink:

ditevbyte
7. zář 2017

My máme 2v1 a jsme spokojení. Za sebe doporučuji a nám ji zase doporučili jiní spokojení majitelé 2v1. My si vybrali Philco - poměr cena kvalita je super.

vogelk
7. zář 2017

Mame 2v1 ( skrz misto ), znacka AEG a nestezuji si 🙂