Převod peněz z KB do ČS. Jak dlouho mám čekat?

1. zář 2023

Ahoj! Kazdou minutu vyhlizim penize, zda dorazi jeste dnes. Ocekavam vraceni preplatku za energie. Instituce ma Komercni banku, ja Ceskou sporitelnu. Na strankach pisou, ze platbu jiz poslali. Ja stale na ucte nic nemam. Kdyz jsem si googlila, tak KB pise, ze pokud se zada platba do 13:15, jeste ten den prijdou… Myslite, ze se na to muzu spolehnout? Nebo mam pocitat spis az v pondeli? 🙄

lencaa11
1. zář 2023

Jde o to jaký datum dali ke splatnosti mě když přijde vyúčtování tak píšou že peníze pošlou třeba 12.9 a na účtu je mám 10-12.9 dneska už bych stim nepočítala až příští týden

agneska7
1. zář 2023

Převod je během pár sekund max minut ale jde o to kdy tam máš napsanou splatnost nám dejme tomu 10. Přišlo že máme přeplatek a na on line to ukazuje že už je to posláno ale splatnost je až 20. Tak to cinkne až 20. Takže to je rozhodující

autor
1. zář 2023

Splatnost je az 5.9. - v utery. Pred par dny tam psali, ze platbu zpracovavaji a dnes jsem se koukala, pisou, ze to jiz poslali…

lencaa11
1. zář 2023

Tak vám to přijde 4.9-5.9 vždy v době splatnosti

michaela666
1. zář 2023

Jsem si téměř jistá, že dnes už nic nepřijde. Když bude dobře tak je máš na úctě 4.9, ale v pátek odpoledne opravdu ne.

agneska7
1. zář 2023

Ano a přijde až toho 5.9 👍