Volné diskuze
ada80
27. únor 2014

Jak dlouho trvá převod z jedné banky do druhé?

V pondělí jsem v české spořitelně vkládala na účet v jiné bance 1600 kč a stále není připsán.Jak dlouho to trvá?díky
berenika39
27. únor 2014
Specifikuj🙂. Vkládat ve Spořitelně na účet v jiné bance nejde🙂, prostě jsi posílala peníze ze Spořitelny do jiné banky příkazem k úhradě? Klasika je dva dny po podání - prostě v pondělí jsi podala, út a st mají na to, aby to došlo. Ale jestli jsi to dala třeba v pondělí odpoledne, tak někde příkazy podané po určité hodině zpracovávají další prac den, takže by ho teoreticky mohli zpracovat až v úterý a to by dneska měalo být připsáno:-)
Napiš víc. 🙂. A změň ústav🙂)))))))), případně🙂))))
llluckaaa
27. únor 2014
Záleží na peněžním ústavu, některým chvilku trvá, než peníze připíší klientovi na účet. No na něčem vydělávat musí, potvůrky 😃
A jak píše berenika, nemůžeš v ČS ukládat na účet v jiné bance, můžeš pouze zadat příkaz k úhradě ze svého účtu na účet v jiné bance.
ada80autor
27. únor 2014
Jo blbě jsem to napsala.Vkláddala jsem hotově peníze přes Spořku na účet do jiné banky a peníze tam ani dnes nedorazily.
berenika39
27. únor 2014
@ada80 no pořád tápu 😉 😉 . vložila jsi peníze na svůj účet ve spořitelně a dala příkaz, aby ty peníze poslali do jiné banky, ok? a byl na tom příkazu správný datum zpracování? ještě bych počkala, zítra.
ipkh
27. únor 2014
Pokud posílám ze svého účtu ve spořitelně večer, obvykle dojde platba už během druhého dne i do jiné banky...
ada80autor
28. únor 2014
Takže peníze pořád nedošly-Šla jsem v pondělí do spořky dala jsem peníze v hotovosti a řekla,že je chci poslat na účet č.... v jiné bance.Ani dnes peníze na tom účtu nejsou.
ipkh
28. únor 2014
@ada80 Tak to bych měla obavu, jestli jsi nedala špatný účet 😞

Začni psát odpověď...

Odešli