U jaké jste zdravotní pojišťovny?

veronickalongipes
26. únor 2012

Ahojte, řeším, jestli změnit pojišťovnu. Vyplatí se to ještě přecházet k jiné nebo je to všechno stejné? projíždím stránky ale přijde mi to na jedno brdo.. Jsem nyní u vzp..

luciesofi
12. lis 2012

ZPŠ (209) a maximální spokojenost...příspěvky prakticky na vše.. Nevýhodou je regionálnost - ale např. v Praze jsem problém neměla 🙂

martinka2014
28. dub 2014

211, vždy bez problémů. Všude mě i mou rodinu vždy ošetřili a nikdy jsme nikde nic neplatili, nebo nám to zpětně poj. proplatila...

jarousek123
23. bře 2015

Všichni u OZP, přešli jsme od VZP před dvěma roky a paráda, VZP poslední dobou omezily hodně bonusy a některé vypisuje až během roku a pokud Vás na ně neupozorní media tak Vám to pojišťovna ani nepošle a nedá věděť. OZP mají online aplikaci na kontrolů nákladů spojených s léčbou a Vitakonto což je pro aktivní rodinu super, sbíráte body a tím bonusy. 😎

lucienne11
18. kvě 2015

Také jsem u VOZP (dříve tuším crystal) a maximální spokojenost. Vřele doporučují 😉

jirka919191
11. pro 2015

Jsem stejného názoru jako jarousek můžu za sebe říct, že jsem s těmi benefity u OZP naprsoto spokojen a už bych neměnil. Také jsem byl u vzp daleko lepší volba je OZP.

atillek
21. pro 2015

kdyz jsem se rozhodoval pri zmene zdarv poj, tak jsem si rikal ze ozp je spise pro ty mladsi a zdrave lidi, maji hodne benefitu a sluzeb, nakonec jsem u zpmv ale ze bych byl nejspokojenejsi rict nemohu...

luckylee
21. pro 2015

Ja jsem od narozeni u 205-ČPZP .Nikdy jsem nic necerpala ale ted v tehotenstvi mi proplatili screening(1000kc) coz docela pomuze.Manzel u nich uz je taky ale jeste jsme ani na vyhody nekoukali.Mela jsem s ni problem jen v Praze,kde na poliklinice s nimi smlouvu nemeli a kdyz me vezla rychla do nemocnice tak sanitar ze me delal blbce ze zadna 205ka neexistuje.