WŪSTENROT životní pojištění. Dá se zrušit?

natalka1234567
23. zář 2009

Ahoj holky, mam životní pojištění od Wūstenrot a chtěla bych ho zrušit, myslíte, že to jde?? Uzavřela jsem ho u své bývalé kamarádky, tak ji nechci otravovat! Zajímá mě, jestli to jde zrušit nebo ne a co se stane, když to přestanu platit?? Vychvalovala to jak je to super a stojí to za prd!!
Prý to můžu zrušit až po 2 letech jinak ne???Já tomu nerozumím, tak se ptám a prosím Vás o pomoc děkuji moooc 🙂 🙂 🙂

vysocanka
23. zář 2009

Záleží jak to máš uvedeno ve smlouvě o pojištění. podívej se většinou nelze zrušit do dvou let. nejlepsi bude kdyz se obratis na wuestenrot pojištovnu počkej najdu ti na někoho kontakt.
Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s.
Na Hřebenech II 1718/8
140 23 Praha 4
zelená linka: 800 225 555
fax: 257 092 596
e-mail: kontakt@wuestenrot.cz

zkus tam napsat maila nebo zavolat, urcite ti rádi poradí.
Mám ale taky za to že to nelze zrušit.

natalka1234567
autor
23. zář 2009

HMMM tak to je blbeeee

ale děkuji za radu 😀 😀 😀

vysocanka
23. zář 2009

Já se ti zeptám jestli chceš někoho znalého. ale dej mi cas aspon do vecera prosim

natalka1234567
autor
23. zář 2009

jsi zlato děkuji moc 😀

ojo
23. zář 2009

myslím, že zrušit to možná nemůžeš, ale můžeš to přestat platit...oni ti to pak sami zruší pro neplacení 😉

alienka24
23. zář 2009

zrušit to určitě můžeš a měla bys pokud to dál nechceš, ale s největší pravděpodobností o ty peníze přijdeš, a poku to přestaneš platit tak oni ti to po půl roce neplacení zruší ale ten nezaplacený půlrok po tobě budou chtít 😝 takže nejlépe prostudovat smlouvu a všechny podmínky anebo dojít na pobočku či telefonovat

natalka1234567
autor
24. zář 2009

jj vím že o ty peníze přijdou ale o jake vlastě??davám každy měsíc 500 jako pojištění a pochybuju že něco někdy někdo dostal to není spoření 😖 😖

editah222
24. zář 2009

Nevím jak to je s životním pojištěním u Wustenrot, ale já když jsem rušila životní pojistku u české, kterou mi mamka udělala když jsem byla mimino, tak jsem peníze dostala. Ne sice tolik kolik tam ona dala, ale dost % z toho jo. Jenomže už je to pár let zpět. Dnes mám kapitálovou životní pojistku, kterou si očítám z daní a tu zrušit nemůžu, jinak bych musela všechno dodanit.