Závislost na hazardních hrách (automaty, sázky, stírací losy...).

nabertekurz
17. pro 2019

Dobrý den,

Jsem součástí projektu, který se věnuje hráčům hazardních her a jejím blízkým. Dívala jsem se zde do diskuse a viděla jsem, že se zde řeší i problémy spojené právě s hazardním hraním a to převážně u partnerů. Jejich dopad, hlavně v období svátků, může být po finanční stránce opravdu významný. Naším cílem je tato rizika snižovat a pomáhat s jejich řešením. Služba je zcela anonymní, zdarma a díky vyškoleným odborníkům můžeme pomoci hledat cesty přesně nastavené na konkrétní situaci. Máme nakontaktované i odborníky z celé ČR, kteří se v rámci hazardních her věnují různým oblastem, osoby blízké nevyjímaje.

Partneři a partnerky, rodiče nebo třeba sourozenci jsou v léčbě klíčovou součástí. Díky jejich motivaci se proces léčby výrazně zefektivňuje. Na druhou stranu se jedná také o osoby, které tímto problémem nejvíce trpí a sami leckdy nevědí jak tuto situaci řešit. Naším cílem je poskytovat informace, pomoc a podporu. Jsme schopni poradit, vyslechnout, nasměrovat na jiné odborníky, nebo přímo nakontaktovat. Pokud budete mít chuť navštivte naše webové stránky http://www.nabertekurz.cz nebo mi napište přímo sem.

Věřím, že nadcházející svátky mohou být náročné a já i celý tým bychom Vám rádi pomohli.

Nejste v tom sami 🙂

Pěkný den a naberte kurz

Jana
jana@nabertekurz.cz