Zkušenosti - služba vymáhání a odkupy pohledávek

kucerova1986
18. zář 2018

zdravim, jsem tady nova chci to totiz annonymne . pujcila jsem kamaradce 200 tisic korun mam i overenou smlouvu na poste. no ale ted uz tomu je pul roku co mi nic nezaplatila muj muz to nevi asi by se zblaznil...
nasla jsem na netu odkup pohledavek ze pry me vyplati 80 procent z vyse toho dluhu ...mate nekdo skusennosti,?
jako ja uz fakt nevim co delat ona mi mela platit 2500 kc kazdy mesic neda se s ni bavit porad se mi vyhyba tak to chci resit takhle...dekuju za nazory

tulikiss
18. zář 2018

pokud mas overenou smlouvu a je v ni uvedeno kdy a kolik ma platit, obratila bych se na exekutora.

petuliee
18. zář 2018

taky bych to hodila na exekutora. tyjo my sme si půjčily na bydlení od švagrové a snažím se jí aspon něco dycky dát, lidi jsou fakt bestie ☹ držím palce at se Vám vrátí aspon tech 80%

katka865
18. zář 2018

@kucerova1986 zalezi jak na penize spechas. Pres exekutora to trva hodne dlouho a je to dost nejiste. Pokud neni kamaradka zamestnana nebo nema majetek tak to muze byt nevymahatelne (navic pokud podnika a treba neplati ani socku a zdravko nebo dane tak na ni taky poslou exekuci a pohledavky od statu maji prednost). Takze pokud je mozne prodat pohledavku za 80% tak bych tuto moznost urcite zvazila.

kucerova1986
autor
18. zář 2018

@katka865 no pravě ze zvazuju to.. jako asi do toho pojdu

elinka90
18. zář 2018

kamarád se snažil přes vymahačskou firmu a ikdyž má dobré recenze na internetu (asi falešné), tak nevymohli nic. Ten člověk je majetný podnikatel a stejně z něho vymahačská firma nic nedostala. Teď to bude dávat k soudu. Vymahačská firma nemá ani žádné pravomoce jen zastrašovat, hrozit a člověku dělat ostudu

dulmich
18. zář 2018

Tuto službu jsem využila. Šlo sice o 10 tisíc, ale dostali to z něj. Já tenkrát dostala 70 nebo 80% už je to ale dlouho. Každopádně já to z chlapa dostávala půl roku a jim stačil týden...

tatjana5
18. zář 2018

Ja mam osobni skusenost . muzu dat kontakt ..ja dostala zpatky 85% s dluhu. Napisu do ip kdyz chces.

simona_33
18. zář 2018

@elinka90 ja bych rekla, ze vymahacska firma je urcite ucinnejsi takto u fyzucke ospby nez firmy...vetsinou to maji ppstavene tak ze si nechaji cast skutecne vymozene castky takze nic neplatis, dokud nevymuzou.

dandaa
18. zář 2018

Tohle nejde hned dat exekutorovi. Nejdřív vše musí na soud a je tam spoustu lhůt takže věř že se to potáhne pár let .... takže pokud nechceš platit pravnika a soud tak to prodej firmě která si se slečnou poradí....

lucinkaver
18. zář 2018

epohledavky.cz 😉 vazne jsou dobří jeste navic kdyz mas smlouvu. Hodně štěstí

bervidova
18. zář 2018

Já jsem takto čekala asi pět let,jestli mi dlužník (bývalý) něco zaplatí. Nic. Nakonec to šlo přes právníka, přes soud, který mi "odklepl",že mi to náleží, jsou tam i procenta za nesplácení. Nicméně, stejně se nic neděje, jsou to další 4,5 roku a nezapltil nic (a to je nyní už ta částka cca půl milionu). No, s penězi jsem se rozloučila dávno, vím,že si na něm nic nevezmu, už mě to vlastně ani netrápí, to mám už dávno za sebou. Jen poslední měsíc nějak vnitřně bojuji s tím, že mám chuť na pomstu, že si přece ten člověk nemůže myslet,že si půjčí tolik peněz a nikdy se nic nestane při nesplacení. A kdyby si aspoň sypal popel na hlavu, když se náhodou potkáme (bydlí teď kousek od nás),ale on je schopen mi ještě poslat sms s nabídkou kávy či rovnou sexu a to mi hlava nebere. Jinak, nějakou firmu jsem si našla ještě před tím právníkem,ale nevedlo to kničemu, zaplatil tehdy asi 2x 2500,-Kč a pak to vyšumělo.

tatjana5
25. zář 2018

vykuppohledavekdragon.cz

tatjana5
25. zář 2018

Jsou spolehlivy . Penize jsem mela do 14 dnu zpatky