• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Když se odstěhuju, má manžel povinnost dávat mi peníze?

20. ledna 2014 
@sayast jééé tak to ti moc přeji, aby to Ti to teď vyšlo. :slight_smile: :slight_smile:
5. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek Ahoj, četla jsem Tvůj první příspěvek a reaguji hned, aniž bych dočítala, co se tu diskutovalo později....
Já sama mám dvojčátka kluky, rok a třičtvrtě. Manžel se o nás absolutně nezajímal, ještě navíc mě mlátil, byl zlý a panovačný, prvního dubna letošního roku jsem sbalila děti i sebe a odešli jsme od něj. Musí posílat peníze, to je bez diskuze. Ale teprve nedávno proběhl soud o děti, kde děti svěřili do mé péče, on musí platit (zatím ale stále platí méně než by měl) a návštěvy u otce nechali na naší domluvě.
Moje rada zní - pokud cítíš, že to dál nejde, odejdi od něj. Nemá cenu zůstávat s chlapem kvůli dítěti, on se nikdy nezmění! Bohužel, je to kruté, ale je to tak... Držíme palečky, abys to zvládla. Jen tě chci ujistit, že se to dá zvládnout... buď statečná a dokážeš to a budete mít klid...
5. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brisalek, ja ma to iste!!!:O MImochodom, viete mi poradit? Prave odchadzam od muza na Slovensko, zijeme este pod jednou strechou aj s nasim 3,5 rocnym synom, no mam naponahlo, pretoze tie hadky malemu neprospievaju a casto sa stazuje ze hoboli hlavicka, manzel vkuse rype a skace do mna.
Za muza som sa vydala pocas vysokej skoly, otehotneli sme a bola som na materskej samozrejme bez materskej.Mikde som nepracovala, teda oficialne, len par prac na cierno, cize som nikdy nestala na vlastnych nohach, co si nikdy neodpustim. Mam byvanie na Sk, uz zhanam skolku pre drobca a chcem sa zapisat na urade prace, aby som mala aspon zdravotne poistenie pre seba a pre maleho. Chcem co najskor zacat pracovat. Viete mi povedat, co vsetko mi este ako matke s dietatom po navrate zo zahranicia treba vybavit?myslim urady, papiere a tak..treba nieco na socialnom???Kym nie som rozvedena, budem poberat RP zo zahranicia, to je vsetko co mam .
31. led 2013 v 01:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikto?:/
4. únor 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , přečtěte si pár jiných stránek na toto téma a zjistíte že nevíte co a jakého chlapa vlastně chcete.!!!
20. led 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vážím si všech žen a jsem 25 let ženatý. Dokola jen plácáte sere mě ,vadí mě,on to nebo ono.Proč se nerozejdete??? a to zas on mě živí ,nemam kam jít, bude mi dávat peníze? Co děti? ( vychcanost?) jo jo že to není tak lehký ? JASNĚ!!!
20. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek