Návrh o svěření dětí do péče, mám dluhy

tregrovka
1. zář 2016

Dobrý den potřebovala bych poradit a slyšet něcí názor. Odešla jsem od přítele ,máme spolu dvě holčičky. Nelince je rok a půl a Andrejce sou tři měsíce. Podala sem k soudu návrh o svěření dětí do péče ale bojím se soudu . Protože přítel nepracoval tak jsem si vzala snad všechny půjčky co sly aby Nelinka měla jídlo a plínky. Bojím se jak rozhodne soud když mám dluhy a sem v soulusu. Do toho mi vyhrožuje jeho kamarád že mu zařídí právníka.Bývalí jezdí autem bez řidičského průkazu a už ho chytli to by mohlo být v můj prospěch ne ? dekuji za odpovedi

lucinkaxxx
1. zář 2016

Ahoj, neboj se, to ex presne chce. Soud nezajima jake mas dluhy, dokud jsi schopna postarat se o deti, zajistit jim bydleni, jidlo atd. Jak budes resit toto? K tem dluhum, pokud nezvladas splacet, jdi do insolvence. Je mozne do toho jit i kdyz jsi na materske. Kdyby jsi chtela blizsi info, tak napis sz.

lv
1. zář 2016

Děti soud svěří tobě, pokud se o děti staráš, nejsi závislá, toho se nemusíš bát a ex může mít právníků deset, a to provinění mu přitíží.
Jen - pokud si musíš brát půjčku na jídlo+plenky, musíš si umět spočítat, jestli máš na splácení, z čeho jste žili? a do toho nové těhotenství

iwvca
18. únor 2017

nejdrive je spise lepsi si rozmyslet, jestli na deti vubec mas...nedovedu si predstavit jaky jim dokazes zaridit zivot..Chudaci mali