Soud - O návrhu povinne na zrušení VR, co to znamená?

hania2401
12. kvě 2013

ahojky vsem moc prosim o radu sem rozvedena se dvema malymi syny a ex ted dal k soudu a prisel mi dopis domu ze mame stani a to ve veci:O navrhu povinne na zruseni VR
Co to znamena?co mam cekat?dekuji za rady

ilonju
13. kvě 2013

Ahoj také jsem se rozvedla, mám také dvě děti z prvního manželství. Také můj ex. se snažil a snaží (zpříjemnit) nám život. 😉 Podle mého se snaží ten Tvůj o snížení výživného,ale nejsem si tím jistá. Nic konkrétnějšího tam není?

ilonju
13. kvě 2013

Ahoj také jsem se rozvedla, mám také dvě děti z prvního manželství. Také můj ex. se snažil a snaží (zpříjemnit) nám život. 😉 Podle mého se snaží ten Tvůj o snížení výživného,ale nejsem si tím jistá. Nic konkrétnějšího tam není? O rozvodu a problémech okolo ex bych mohla psát do nekonečna prožila jsem si a bohužel ještě prožívám horké chvíle. 😠 😠 😠

zamilovanadonej
13. kvě 2013

@hania2401 TAm musí přece být i připojený jeho návrh, ne? VR je asi výkon rozhodnutí? To je nějaké zamotané.... spíš to vypadá na nějakou exekuci než na rodinné právo - podle toho nadpisu a slova "povinné"

ilonju
13. kvě 2013

Ahoj asi máš pravdu,s tím výkonem rozhodnutí. Ale pořádně jsem to nepochopila. I tak přeji aby vše dopadlo dobře. 🙂

speedygon
13. kvě 2013

@hania2401 to vypadá, jako by se stání týkalo Tvého návrhu na zrušení výkonu nějakého rozhodnutí....podávala jsi nějaký návrh? Muselo být řešeno něco, ve kterém jsi figurovala jako povinná, takže souhlas s zamilovanadonej, že to vypadá na nějakou exekuci nebo platební rozkaz např...

hania2401
autor
13. kvě 2013

v lednu sem mu davala exekuci na plat nebot neplatil alimenty takze mu to exekutor vzal v breznu z platu kdyz to nabilo pravni moci ale hned dal vypoved takze zas z dvoje nemam