Rozvod a soudy
ivular
20. únor 2014

Soudní pře o dítě - dobrý právník v Praze, poraďte

Dobrý den. Dostala jsem se do zoufalé situace. Bydlím v domě se svým (teď už) expartnerem a našim tříletým synem. Náš vztah ale ztroskotal a expartner mě vyzval abych se vystěhovala. Minulý týden mi došlo předvolání k soudu, ve kterém žádá syna do střídavé péče. Je to pro mě šok, který mě srazil na kolena, jelikož syn je na mně silně fixovaný - odmítá být beze mě, byť jen na chviličku. Expartner se mu věnoval cca 2 hodiny denně přes týden a 4 hodiny o víkendech, jinak trávíme celé dny spolu sami. Nabízím expartnerovi smír - prakticky neomezené návštěvy v našem budoucím nájmu + psychologické terapie na zmírnní synovy fixace na mně, tak aby si jej mohl o víkendech odvážet (tomu se teď syn zoufale brání). Bohužel expartner zatím vše odmítá - zdá se, že mu jde kromě styku se synem i o pomstu mně |-|
Vím, že znalecké posudky by měly vyznít v můj prospěch, přesto ale mám strach, jelikož mi známí říkají, že vše bude o tom, jak zdatného právníka bude každý z nás mít. A on si platí velice dravého právníka :-p Nezbývá mi tedy, než jít stejnou cestou. Neznáte tedy prosím nějakého opravdu dobrého právníka v Praze se zaměřením na rodinné právo a zkušenosti se soudními boji o svěřování dětí do péče? Moc děkuji všem.
pisisvori
20. únor 2014
jojo typické, chlap se v manželství stará jen o své koníčky a sebe, dítě skoro nevidí a pak chce střídavou péči (kterou samozřejmě nechá na mamince nebo nové partnerce) a ohání se tím, že dítě má právo na oba rodiče😞😞😞😞, že dítěti víc ubližuje než mu dá to ho nezajímá😞😞 a právnící se jich ještě zastávají😞😞.
Kontak do IP.
krokonas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli