Soudní rozhodnutí o styku s dítětem

slecnaemili
3. bře 2018

Ahoj mám dotaz mám malého syna ještě mu nebylo půl roku a s ppritelem jsme se rozesili pro nefungující vztah . Malý má zdravotní problémy a otec se o nej do teď nijak zvlášť nestaral . Mám ale strach ze když té půjdeme k soudu prikazou mi abych mu malého dávala třeba i na noc nebo víkend . Můžete mi někdo poradit nebo říct na co se mám připravit ? Moc děkuji za jakýkoli názor .

ivuska1986
3. bře 2018

Ahojky, maličký je ještě vazne maly, na to aby byl bez mamy cely den, natoz celou noc, a zdali kojis, tak máš vyhrano úplně. Jsem z oboru, takže toho se bát opravdu nemusis. Je dobré, aby maly mel s otcem zachovan nejaky styk, co treba navrhnout jedno az dve odpoledne v týdnu? Od tri do šesti? Pakliže se otec moc nestaral do současné doby, tak mu treba jedno odpolko v tydnu stacit bude.

jezz1e
3. bře 2018

@slecnaemili Soud nic jen tak sám od sebe nepřikazuje, rozhoduje na návrh stran. Takže pokud se otec doteď nestará, asi nemá úplně zájem mít dítě přes noc, pravděpodobně to tedy sám nenavrhne a ty můžeš být v klidu.

denisa3101
3. bře 2018

@ivuska1986 ahoj prosím je to sice mimo téma ale mohla bych ti napsat zprávu potřebovala bych poradit ... Ohledně soudu styku a alimentů atd

ivuska1986
3. bře 2018

@denisa3101 jasně