Úhrada nákladů s těhotenstvím a slehnutím

kasiima
23. únor 2017

Dobry den/Ahoj,chtela bych se zeptat,zda ma nekdo zkusenosti s podanom teto zadosti. Termin porodu mam za 6 tydnu a otec male se od prosince prestal o vse zajimat. Bohuzel jsem se stale snazila ho kontaktovat a slusne se domluvit,ale marne. Temer zadne uctenky jsem si neschovavala,at uz za tehotenske obleceni,vitaminy,stravu...tak ani za potreby pro malou...Bude tohle problem u soudu? Musim opravdu vse dolozit?...No pokud ano,tak pak uz jen zacit shanet nejakou maminku,ktera by byla ochotna nejake paragony a uctenky poslat nascenovane...
Diky za radu...

lv
23. únor 2017

Problém to bude, soud nemá jak uhádnout, jestli a za kolik jsi věci pořídila.

kasiima
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mulgrew
23. únor 2017

ty ti asi nebudou nic platné "Pod pojem náklady spojené s těhotenstvím a slehnutím se běžně řadí náklady na těhotenské šaty, obuv, zvláštní léky, náklady na pobyt v nemocnici a lékařský zákrok apod. Pod tento termín však nelze podřadit náklady, které matce vznikly při pořizování výbavičky dítěte, kočárku, postýlky, sedačky atd.
"
pokud jsi na novou vybavu nemela, melas nakoupit v mistnim nejlepsim bazaru v cr

kasiima
autor
23. únor 2017

To ja vim,ze se to tyka veci pro mne jako matku...vybavu pro dite muzu resit v ramci alimentu...