Ukončení soudu. Kdy mi něco přijde?

nikkossek
28. srp 2019

Holky dne 9.7 Jsem ukončila soud a do dnes mi nic nepřišlo myslíte , že něco přijde nebo ne .

adusha88
28. srp 2019

Co to znamená ukončila soud? Bylo nějak rozhodnuto? Pokud ano, určitě vám přijde písemné vyhotovení rozsudku, ale soud už má teda zpoždění, má na to 30 dnů. Ale není to nic neobvyklého.

xenie131
28. srp 2019

jestli si mela pravnika zkus ho kontaktovat. uz by to melo byt vyhotoveno ale mozna cekaji na nabyti pravni moci pokud byl rozsudek pravomocny

nikkossek
autor
28. srp 2019

Posílala jsem vzpetvzeti

meronym
28. srp 2019

Stav rizeni se da zkontrolovat po zadani spisove znacky zde: http://infosoud.justice.cz/InfoSoud/public/sear.... Nebo telefonicky na prislusnem soude.

martulka6188
28. srp 2019

Nevim, o jake rizeni se jedna a v jake fazi jsi vzala zalobu zpet. V urcitych pripadech soud zjistuje stanovisko zalovaneho (souhlas), takze se to muze protahnout. Mrkni se na infosoud, jak pise uzivatelka nade mnou.

adusha88
28. srp 2019

Aha, v tom případě se určitě nejedná o ukončení soudu. Se zpetvzetim musí souhlasit i protistrana. Od soudu ještě určitě něco přijde. Buď usnesení o zastavení řízení, kde budou řešeny i náklady řízení a nebo bude narizeno jednání.

nikkossek
autor
28. srp 2019

@martulka6188 neznám právě nějaký to číslo nevím kde ho najít

martulka6188
28. srp 2019

@nikkossek Tomu cislu se rika spisova znacka, zkratka sp.zn. Najdi jakejkoli dokument od soudu, kterej se tyka teto veci a hledej v nem. Vetsinou je v zahlavi vpravo. Miva napr. tento tvar: 24 C 4321/2019. Pomlcku (-) a cislo za ni nezadavej, to je cislo listu ve spisu. Pokud zadny dokument od soudu nemas, zavolej si na soud a tam ti ji reknou, ale to se jich rovnou muzes zeptat na stav rizeni.

nikkossek
autor
29. srp 2019

@martulka6188 děkuji