1. oslava narozenin dcery. Znáte nějakou agenturu?

vikkia
22. říj 2019

Dobrý den!

Můžete nám poradit agenturu, která organizuje dětské oslavy?
Naše dcera bude slavit 1 rok. Děkuji)))

pathan
23. říj 2019

@zelenaesmolda Asi to samy, co ma novorozenec z postýlky se sladěnou zavinovačkou se zábranami a baldachýnem. Ale přece to, že mně osobně něco přijde zbytečný, neznamená, že je na tom něco špatného...

zuzineckah
23. říj 2019

@vikkia Eva Moravcová a její agentura, mohu vřele doporučit 👍

mourovatakocka
23. říj 2019

@zelenaesmolda Lidi kolem sebe třeba? Dcera tohle milovala už tehdy, je nemístně zvědavá a setkání lidí je pro ni děsná sranda.
A co z toho má třeba stará babička, nebo ji mají říct, že si má počkat, až bude prcek dost velký? Kde se shromáždí celá rodina, nafotí se fotky do alba, aby se mohlo vzpomínat? Proč ne oslava?
A proč máš potřebu negativně komentovat vše, co někdo kolem napíše? Všem tolik závidíš? Jenom házíš jedovatosti do spousty diskuzí.

zelenaesmolda
23. říj 2019

@mourovatakocka
tak oslava se dela pro dite,ne pro babicku ne?A ano,je normalni,ze se oslava ditete dela podle jeho potreb a ne podle potreb babicky.Nikdo nerika,ze nemaji slavit ale ze zvat si na to agenturu je proste zbytecne,dite z toho nic nema a fotit se opravdu da i bez agentury.

Ne,nezavidim ale od toho jsou diskuze ne?Mozna,kdyby se lidi neptali v 90% pripadu na totalni trotloviny typu "jsem tehotna kdyz me boli prsa" nebo "co vidite na ultrazvuku" tak by taky ubylo negativnich odpovediNa hloupou otazku hloupa odpoved...

vladienka
23. říj 2019

@zelenaesmolda niekto ma svadbu na urade za 5.000 kc a niekto ma svadbu za 2 miliony s agenturou... kazdeho vec

zelenaesmolda
23. říj 2019

@vladienka
kdybych mela hodne penez tak chci malou svatbu a krasnou svatebni cestu protoze dat spoustu penez za jeden den je pro me osobne zbytecnost...

vladienka
23. říj 2019

@zelenaesmolda no ved o tom to je... kazdy to chce podla seba

caverina
23. říj 2019

@zelenaesmolda ale pani se neptala na nazor...ale jestli nekdo nezna dobrou agenturu...

sudylichozrout
23. říj 2019

@mourovatakocka Uprimne, moc nechapu, co se tady porad resi, ale jednu vec si neodpustim. Sic v teto debate memuzu se zelenouesmoldou souhlasit zcela, nebot si myslim, ze zavadi tema jinam, tak me neskutecne vytaci to, ze kdyz nekdo pochybuje o smyslu neceho, je ihned obvinen ze zavisti. O zavisti to neni. Argumentem "zavisti" se ohani jen ten, kdo chce hloupe knockautovat oponenta. Nedelej to, je to skoda, diskutujes jinak uplne normalne.

mourovatakocka
23. říj 2019

@sudylichozrout Nediskutuju normálně, protože jsem třeba onehdy v podstatě souhlasila s princeznou, takže bych měla být označena minimálně za Hitlera. Vy dvě spolu souhlasíte prakticky pokaždé. Ta závist mě napadla proto, že jsem četla něco o tom, že za to se budou vyhazovat prachy.

sudylichozrout
23. říj 2019

@mourovatakocka Diskutujes normalne. Sice se s tebou nazorove neshodnu, ale pouzivas normalni argumenty. To, co jsi udelala ted, je ukrok stranou a je to skoda. Mysli si na to 🙂
My dve spolu temer vzdy souhlasime, ale ne vzdy. Kdybychom mely stoprocentni shodu, bylo by to podezrele.

mourovatakocka
23. říj 2019

@sudylichozrout Obávám se, že si budu myslet na co chci. Ještě jsem si to jednou přečetla a o vyhazování peněz tu něco padlo, a právě proto mě napadlo, jestli to není jen zbytečná závist, já na to neměla, tak je to zbytečná útrata.

zelenaesmolda
23. říj 2019

@sudylichozrout
jo,to jsem si vsimla taky casto.s necim nesouhlasis tak zavidis.
ne,nezavidim.mohla jsem dceri usporadat velkolepou oslavu 1.narozenin ale proste mi to prijde zbytecne,radsi svoje penize utratim jinak 🙂

sudylichozrout
23. říj 2019

@zelenaesmolda Ja s tebou sdilim ten nazor, ze je to zbytecnost, ale na druhou stranu a ruku na srdce, o tomhle ten dotaz fakt nebyl...

sudylichozrout
23. říj 2019

@mourovatakocka Ne. Spise je to o tom, ze nevis, zda na to kritik ma ci nema. Mas jen informaci, ze tu danou vec povazuje za zbytecnou. A to, ze zavidi, protoze na to nema (at jde o oslavu, iPhone, Audi A8...), je jen tvuj konstrukt a je chybny. Duvodu, proc kritik kritizuje, muze byt vice, zminila bych hlavne jinak postaveny zebricek hodnot. To je nejcastejsi duvod stretu a nejen tady. Zavist v tom nehledej.

mourovatakocka
23. říj 2019

@sudylichozrout Dobrá, můžeš mít pravdu a není to závist. Možná nepřejícnost, potřeba všechno negovat.

zelenaesmolda
23. říj 2019

@mourovatakocka
neni v tom ani neprejicnost,tedka negujes ty a uplne zbytecne.je to presne jak rika
@sudylichozrout jinak postaveny zebricek hodnot.
Zavidela bych ji kdyby rekla,ze ma na ucte 20 mega a jede na cestu kolem sveta a ptala se na rady.Tak bych ji poradila kde se mi libilo ale rozhodne bych nerekla,ze je to zbytecnost protoze pro me je zrovna cestovani dulezite.

mourovatakocka
23. říj 2019

@zelenaesmolda Ty bys poradila, kde se ti líbilo? A proč jsi teda nedokázala poradit mě a hnusné jsi mě setřela, když jsem v létě chtěla radu, do jakého hotelu jet? Ne, ty málokdy radíš, ale ironická a zlá jsi pravidelně. Měj se hezky.

zelenaesmolda
23. říj 2019

@mourovatakocka
protoze hotel si musi kazdy vybrat podle sebe,kazdy ma jine pozadavky a co vyhovuje jednomu nemusi vyhovovat druhemu.navic je na internetu spousta recenzi na vetsinu hotelu takze si je staci precist a vybrat si.to zvladne kazdy prumerne inteligentni clovek.k cemu je ti rada,ze me se v danem hotelu libilo kdyz tobe vubec nemusi vyhovovat?vlezu na net,prectu si recenze a rozhodnu se ne?cestuju docela dost ale hotel jsem si teda zatim vzdycky dokazala najit sama...
Vis,nekdy to jinak nejde nez byt ironicka kdyz se lidi ptaji na totalni kraviny jako treba diagnozy pres internet,neustalne opakujici se fotky tehu testu apod.Az se nauci pouzivat hlavu tak ubyde i ironickych odpovedi.

pathan
23. říj 2019

@zelenaesmolda Vidíš a já třeba považuju za zbytečnost nějaké velké cestování, zvlášť s malými dětmi, protože to děcko bude úplně stejně spokojený na Šumavě jako na Maledivách (nebo kdekoliv jinde).

zelenaesmolda
23. říj 2019

@pathan
vsak jo,kazdy mame jine priority.ale taky te nikdo nenapada,ze ty Maledivy nekomu zavidis 🙂
Dovolena neni jenom o diteti ale i o rodicich ne?

marketa_sob
23. říj 2019

@zelenaesmolda Vsak ale ani oslava narozenin není JEN o dítěti, mohou si ji užít i rodiče a ostatní hosté ,-)

zelenaesmolda
23. říj 2019

@marketa_sob
ano,ale je to hlavne pro to dite kdyz je to jeho oslava ne?

marketa_sob
23. říj 2019

@zelenaesmolda Samozřejmě, ale hezký zážitek z toho mohou mít všichni. A zařídím to tím, že nebudu myslet pouze na to dítě, ale že připravím dobré pohoštění i pro dospělé. Budu myslet i na ostatní děti, co jsou pozvané na oslavu a připravím pro ně alespoň nějakou drobnost, nebo třeba soutěž, hru...

zelenaesmolda
23. říj 2019

@marketa_sob
to jo ale taky zalezi na veku ditete,rocni prcek si to moc neuzije a fakt nebude soutezit 🙂

marketa_sob
23. říj 2019

@zelenaesmolda vlastně jediná poznámka, která mě v této diskuzi mrzí je ta, že to rodiče dělají jen proto, aby se vytáhli... Když to převedu na to cestování, co kdyby někdo tvrdil, že cestuješ jen proto, aby ses pak mohla před ostatními vytahovat s fotkami?

marketa_sob
23. říj 2019

@zelenaesmolda ale vždyť já píšu, že tu soutěž udělat pro ostatní děti na oslavě - samozřejmě starší ,-)

zelenaesmolda
23. říj 2019

@marketa_sob
no at si to klidne nekdo mysli,me je to fuk ale nevim jak by obhajil,ze fotky nikam nenahravam a maximalne je vidi rodice nebo par kamaradu kdyz se zeptaji...
Ja cestuju kvuli teplu a dobremu jidlu

marketa_sob
23. říj 2019

@zelenaesmolda já o tom nepochybuju, že cestuješ pro vlastní radost. Jen jsem ukázat na to, jak absurdní je tvrdit, že děláme věci kvůli tomu, abychom se vytahovali nad ostatní...

zelenaesmolda
23. říj 2019

@marketa_sob
ja vim,ja jsem to pochopila 🙂
jenom me pobavila predstava jak mi nekdo vycita,ze cestuju,abych se mohla chlubit ale nenasel by nikde zadne fotky :D