• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvňáčci. Jakou metodou se učí vaše ratolesti číst?

26. září 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: my sa zberame pomaly na to vystupenie tak pa naše deti maju aj v piatok volno no ja pracujem tak dufam že bude aspon mužik doma pa
7. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominika dnes nebola v škole,lebo sme šli na pohreb :frowning2:
a oni šli ku svokre.
zajtra mali ist na strečno ale nepustim ju.
7. kvě 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused:
neviem ako u vas ale u nas čas o ničom mužik lyžuje v Tatrach .......a dufam že sa po obede vyčasi zašla by som s deťmi k mamke aspon by sme poopekali
Pacna prečo nechceš pustiť Dominiku :unamused: :angry: :wink:
8. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo nejdu so svojou uč. ale s niekym z CVC. A ja ich nepoznam tak som ju nepustila. :sweat_smile:
aj tak nevyslo počasie ja som taky strachoprd čo sa bab tyka. :confounded: :confused:
8. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sa Dominika prešla. neučia sa a ona sla do školy :unamused: susedu mame upratovačku ale nepovedala nam. taka som na nu nahnevana!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
9. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pacna,to je teda hnusoba :frowning2: :angry:
naši sa tiež neučia :slight_smile:
9. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No toto tak našim pisali do slovnička že sa neučia ale družina že funguje a mala ako zareagovala ????? ja si neviem ani predstaviť čo by robila keby došla do školy a tam zatrvorene zrejme panika neviem čo by robila :unamused: :unamused: :unamused: :confused:
9. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky
Ja budem mať prváčika od septembra a mám strach ako to tam zvládne je strašne moc hyperaktívny :confounded: tak neviem. Ako to bolo s vašimi deťmi? Kajka
9. kvě 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simond tak naša prvačka školu a tie prve dni zvladla lavou zadnou a musim poklopať dari sa jej aj teraz patri medzi chvalene deti akurat na čo spominam s usmevom je ked vonku pršalo tak sa ma spytovala či aj ked prši sa musi ist do školy :grinning: :grinning: :grinning: lebo ked chodila do školky a bolo rano upršane škarede tak ostala doma :pensive:
Neboj všetko bude fajn niekedy si myslim že my rodičia robime z toho väčšiu dramu ako deti ak je synček žive dieťa nahlasiť ho na kružky nech sa vybije možno u chlapcov je to ine ,,, ale nemaš sa čoho obavať v škole deti zo začiatku maju hravejšie dni a potom sa pridavaju povinnosti a anebudeš vedieť ani sama ako prešiel prvy rok presne ako ja ked si pomyslim že moje dievčatko bude druhačka :fearful: :fearful: :fearful:
9. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vka mne to po odchode autobusu zavolala ta susedkina dcera, že sa neučia tak ja sadla na bicykel a letela po nu. V škole stretla riaditela a ten už rozmyšlal ako jej ide autobus domov tak sme šli potom peši. samozrejme mala slzy na krajičku (cela ja) :cry:
ona nebola v stredu v škole a vtedy im to pisali do slovnika.
9. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: no čo by tie deti obili bez nas
ked si spomeniem na svoje detstvo tak moja mamka sa takto kolo mna netočila žeby na kružky vyvolavala kedy su o kolkej končia ,zajtra ma vystupenie zo suboru na mila pre mamu a v nedelu zasa v kulturnom dome pre maminky tak som zvedava na tanečnicu našu pa a dobru nocku
9. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
simond,aj ja som mala väčší strach zo školy ako moja dcéra.Ale zvládla to super.Veľmi sa do školy tešila a to je dôležité :wink: ...Aj vy to zvládnete super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vka tak ako bolo?
našim sa stale prehadzuje to vystupenie z utorka na stredu :confounded:
13. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, ja budem v tejto teme aj od septembra, kedze budeme mat opat prvaka- tiez paradne zive striebro...ale isto to zvladnu :wink:
13. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dianka bola užastna ked bude viac času pridam fotočky tak mrknete dnes ma v školke vystupenie synček čo mi doma recitoval tak mu to ide uvidime ako v školke ´´akurat mame riadne hromobitie tak čakam aký sa lejak spusti Dianka ma isť zo školy o 14:30h lebo ma hudobnu zrejme pojdem po nu aj s daždnikom a tak sa ukazoval krasny dnik :unamused:
Veruli a ako detičky hlavne maly ??spinka celu noc???
13. kvě 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruli až teraz som mrkla na tvoje foky tak gratulujem k štatniciam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no si šikulka deti domacnosť škola ....klobuk dole ja nastupujem v septembri do školy a mam obavy ale asi sa to zvladnuť da ako pozeram no super inaš na fotočkach si kočka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk na fotky
13. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vka super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes o pol štvrtej ideme na to vystupko :grinning: tešim sa :grinning:
verulka aj ja ta obdivujem styri detičky, škola domacnosť klobuk dole :wink:
14. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera vystupoval malý vystupenie mohli učitelky aj lepšie nacvičiť :unamused: taketo deti dokažu viac ako chodiť dookola a sem tam vyskočiť či basničky vravieť :unamused: ale boli zlate
14. kvě 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:

verulka,4 detváky a ešte si aj titul zmákla :wink: ..si fakt šikovnica šikovná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to je ešte slabé slovo :unamused: ..normálne "SMEKÁM"pred tebou :wink: :wink: :wink:

pacna,ako vystupko?

vka,krásne fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

naši idú zajtra do tej Trnavy do divadla,tak som zvedavá na zážitky :wink:
14. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši su v škole ešte len na ô na to ako na začiatku roka šli dopredu teraz ked rozpravam s maminami tak sme pozadu
Dadulka dakujem dnes nemam v praci žiadnu objednavku tak idem umyť deťom v detskej okno deti maju izbu na balkon a v lete sme tam neustale či sa tam hraju alebo si len tak lenošime či pijeme kavu na obed až do večera nam tam svieti krasne slnko :sunglasses: na zimu im vešam zaclonu na cele okno ale na leto iba taku organzu po bokoch aby šlo lepšie otvoriť a chodiť na balkon
Nosia už Vaše deti do školy trička s kratkým rukavkom?? Dianka velmi chce ale počasie je vrtkave a nieje až tak teplo na kratky rukav aspon tu u nas na vychode :unamused:
15. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vystupenie mali dobre Dominika zvladla celu basničku bez chyby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som na nu hrda až moc :wink: a tanečne vlohy ma po tatovy kedže ten chodil do suboru.
Vka naša mala tričko s kr. rukavom od utorka ale dnes s dlhym.ale zato že ma kr. rukav tak nosi tenunku bundičku a na vrch ešte mikinu :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pacna je to super šikovnica :wink:
pa pa idem robiť lebo PC je požierač času :confounded:
15. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra maju ist na vychadzku ale ak bude pršať do školy :grinning:
15. kvě 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pacna,šikulku máš :wink:

tak v Trnave vraj bolo super a v buse nikto nevracal :grinning: .Každý mal preventívne cocculine alebo kinedryl :grinning:
15. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidiš ako všetko dobre dopadlo aj naša maju isť na vylet niekedy koncom maja alebo začiatkom juna tak tiež dostane davku cocculinu :grinning:
16. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj vy ste mali program ku Dňu matiek? čo dobré vám deti dali, okrem programu
17. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maca,my nie :unamused: ,ale Lucka mi v škole vyrobila 2 nádherné srdiečka a napísala do nich básničky a ešte mi vyrobila ružičku z papiera :wink:
17. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše mali program aj s druhákmi, a nakoniec nám dali ruže, oranžové a ja som dostala 2 :wink: pripadala som si, akoby mi ich dávali na hrob :grinning:
každý dostal po 1, ale ja po 2.
aj na začiatku roka, keď deti dostávali nejaké veci, tak dostali 2 rovnaké knižky, jednu máme odloženú a s druhou sa hrá Karolínka :grinning:
17. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek